Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

adrica

2016. október 4.

Aki szerette, annak most nagy hírrel szolgálok!
Az októberi Avon katalógusban benne lesz 195. oldalon 699.- ért.
Nekem jöhet szinte minden ami vaníliás. :)
Télre jó lesz!
Sőt lesz fahéjas piros bogyós is!!!! Jön a tél gyerekek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Aki szerette, annak most nagy hírrel szolgálok!
Az októberi Avon katalógusban benne lesz 195. oldalon 699.- ért.
Nekem jöhet szinte minden ami vaníliás. :)
Télre jó lesz!
Sőt lesz fahéjas piros bogyós is!!!! Jön a tél gyerekek! :)

Ella

2015. szeptember 25.

Hú, ez még 125 ml-es volt. Kevésbé alkoholos illatú, mint a mostani testpermetei az Avonnak. Nagyon jól megtalálták a vaníliát és a szedret, jól kiegészítik egymást. Persze ez sem volt túl tartós, de ugye nem parfüm. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Hanna12

2015. március 2.

Nekem az egyik barátnőm adta szülinapomra.nagyon beleszerettem az illatába,és amikor megtudtam hogy már nem gyártják az nagyon megrázott! igy megbecsülöm ezt a 100ml-t és csak akkor használom ha nagyon fontos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

kalmaniki

2015. február 17.

Nagyon szerettem ezt az illatot. Most találtam meg rendrakás közben, van még benne egy kevés, jaj, annyira istenien finom, vidám illat. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

xxmaiax

2013. április 24.

Imádom, kár hogy már nem gyártják, remélem visszajön még, vagy valami ehhez hasonló illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Wish

2013. április 10.

Imádtam az illatát! Kár, hogy már nem elérhető :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Imádtam az illatát! Kár, hogy már nem elérhető :(

agi.greendaygirl

2013. január 30.

imádtam ezt az illatot! volt akkoriban a naturalsnak ilyen jughurtos testápolója is, többek közt ilyen illatban ( meg még málnásra emlékszem) imádtam! barátnőmmel akkoriban csak "bödis testápoló"ként emlegettük :) úgy emlékszem kelendő volt, sokan szerették azokat.
szóval ez egy 5 csillagos illat nálam, és hozzák vissza! meg a sima vaníliás családot is *-* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.