Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Hossza: 16,5 cm

Pocok96

2018. március 4.

Nagyon gyorsan lekopott róla a gyémántpor! Hihetetlen, pedig nekem puha körmeim vannak, hogy pár hónap alatt, hogy tönkrement ez a körömreszelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

hdora87

2016. július 8.

Nagyon meglepődtem, mikor megláttam, kisebb termékre számítottam.
Viszont, ami nagy csalódás volt, hogy elkopott, ahogy folyamatosan használtam. :(
Nem hiszem, hogy az én körmeim lennének túl erősek, mert a 17 éves kis reszelőm még mindig bírja.
De legalább addig jó volt, míg el nem kopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Nagyon meglepődtem, mikor megláttam, kisebb termékre számítottam.
De legalább addig jó volt, míg el nem kopott.

xipho

2014. május 8.

Számomra is fura, de ez valami borzasztóan silány minőség. Gyakorlatilag 2-3 alkalom után használhatatlanná vált. Ott ahol a körmömhöz ért reszelés közbe tükörsimára kopott. Pedig nekem sincs erős, kemény körmöm. Ennél bármelyik papírreszelő többet ér, teljes pénz kidobás volt! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 8.

agi.greendaygirl

2013. május 30.

amúgy én is meglepődtem, mikor először láttam, hogy milyen nagy. Számomra a formája volt az, amiért KELLETT :D Szerintem nagyon jó kis reszelő, a kialakítása tényleg hasznos, jól lehet vele formáznia körmöket. Azt még nem tudom, hogy milyen hamar fog elkopni, de nekem is fura ez.. :D Nekem sincsenek olyan brutál körmeim, az ilyen szivacsos- papíros reszelők nálam is egy idő után elkopnak, majd update-elek, de eddig nagyon bejövős :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

shara88

2013. május 27.

Igazán nagy és széles körömreszelő, ami elsőre durvának tűnhet, de az igazság az, hogy elég gyengécske... nem tudom, hogy mi van mostanában ezekkel az avonos reszelőkkel, de én egyikkel sem vagyok megelégedve. Mindegyik gyorsan elkopik, ez is... Még szerencse, hogy nem került sokba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.