Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrejja, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az AVON 3 az 1-ben pedikűrszett egy acél bőrkeményedés-eltávolítót, egy habkövet és egy lábreszelőt tartalmaz.

• fehér színű, műanyag
  • doboz méretei: 10 cm x 5,6 cm x 5 cm
  • kíméletesen távolítja el a bőrkeményedést
  • a habkővel eltávolíthatod a száraz, durva és kemény bőrt
  • abszolút simává varázsolhatod a lábad a lábreszelővel

Esztii78

2020. március 15.

Jó termék bár az a fekete része egy kissé haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Jó termék bár az a fekete része egy kissé haszontalan.

esztii08

2016. június 26.

Megrendeltem, ahogy kibontottam széttörött a habkő.. Tudom, a habkő törékeny, azt is igazán rátehették volna egy műanyag lapra. A reszelő része sem működik nálam, pedig nem lett volna sok dolga a lábammal, nem mondhatni h olyan vészes, mégsem történt semmi. A fekete simítós része egészjó, azért +1 csillag, de lehet, hogy visszaküldöm.:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

faatama

2015. október 6.

Jó kis termék. Szeretem, mert minden úgy egyben van, nem foglal sok helyet, praktikus etc. Nem hinném, h egy nagyon durván elhanyagolt lábat megmentene, de az enyémmel szuperül boldogul, hetente egyszer átmasszírozom mindegyikkel tusolás után, és ennyi. Akciósan 1000 Ft volt, szerintem ez ennyiért pont megérte. Nem csodaszer, de ötletes kis cucc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.