Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kerámia felülete segít puhává tenni a bőrkeményedéses részeket. Kíméletesen, de mégis hatékonyan távolítja el a bőrkeményedést és a száraz bőrt. Mérete: 10,8 x 4,2 x 3,9 cm.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

A bőrkeményedést nem fogja eltávolítani, de egy alapos habkövezés utáni "finomhangolásra" tökéletesen alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

shara88

2012. október 3.

Még egy sarokreszelővel sem voltam ennyire megelégedve, mint ezzel! Először megtévesztően tompának hathat és azt sejteti, hogy szinte semmit nm fog levinni a talpról, de a várt hatás nem marad el. A leírás minen része igaz rá. Kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.