Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, Módosítva: 2014. november 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

A csipesz nagy csippentőjével nemcsak a lábkörmök tetejét vághatja le, hanem a körmök oldalait is könnyebben eléri. Kényelmes, ergonómikus és praktikus. Hossza: 10 cm. A vágóél 1 cm széles.

nikol134

2014. január 4.

Nem sokat használom, valahogy én a simával jobban tudok dolgozni, de ettől függetlenül akciósan vette és így megérte, vészhelyzetben kiválóan használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Rony

2013. március 31.

Ez rendkívül érdekes, mert nekem tökéletes. :)
Annyira szeretem ezt a csipeszt, mert kézre áll, és nagyon jól vágja le a körmeim, mind a kezemen, mind pedig a lábamon. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Ez rendkívül érdekes, mert nekem tökéletes. :)

Anna28

2012. szeptember 4.

Csak két csillagot érdemel ez a termék, bár lehet, hogy az én hibámból adódóan. Nehezen tudom kezelni (bal kezes vagyok) :) egyáltalán nem áll kézre és nem vágja le szépen a lábkörmöket, pedig nincsenek "patáim" igyekszem odafigyelni a lábápolásra. Sajnos én többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Nussh

2012. augusztus 10.

3x rendeltem meg (tanácsadónősködtem, úgyhogy nem csak saját használatra), abból 2x az első használat előtt, még a kezemben darabokra esett.. Odáig nem jutottam el, hogy kipróbáljam (de a barátnőm szerint sem nagy szám), ennyi tapasztalat nekem elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Inez

2012. augusztus 2.

Azért vettem meg ami szerepel a leírásában, direkt a ferde csippentője végett. Gondoltam, pedikűrözni tökéletes lesz. Nekem sem vált be, pedig esküszöm nem vagyok patás, de a csipesznek csak a sarka csippent, vagy én tartom rosszul... Ha kiderül, hogy nem megfelelően használtam visszajövök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Blame

2012. július 29.

Mindig ezt a körömcsipeszt használom. Könnyű a használata és szépen lehet vele vágni. Szóval nekem bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.