Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kiovszkyfanni, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hossza: 25,8 cm, szélessége a lábujjaknál 11 cm, a saroknál 6,7 cm. A hab vastagsága: 0,5 cm. Pink hab, csúszásmentes.

csakbarbi

2013. január 9.

Nagyon gagyi,egy kis maradék szivacs(vagy mi ez) darabot megvettek szerintem kb 100 forintot sem ér és abból vagdalták ki,majd felhajtották ennyi az egész,nem olyan bonyolúlt művelet és képesek 3000 foritntot elkérni egy ilyenért-.- komolyan mondom. Méglakkozáshoz sem jó mert csak a nagy lábujjat választja el,pedig sokaknak a kicsivel van baj.. Még a szemétből is pénzt csinálnak,állítom ez valami hulladék 100 forintos szivacsdarabka volt mert nincs is rendesen megcsinálva csak összehajtogatva. Nem vettem meg,de egy csillagot adok mert pénzkidobás,látszik rajta nem kell ehhez megvenni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 9.

bandita

2012. július 9.

Egyszer rendeltem egy ilyen papucskát, gondoltam utazáshoz, szállodában milyen szuper lesz, eltipegek benne zuhanyozni, és egy retikülben simán elfér, ha széthajtom. Sajnos, még ezt a minimális igénybevételt sem bírta arra a 20 percre. Nagyon vékony, érzékeny anyag, azonnal elszakadt a talprész közepénél, pedig szerintem az általam említett alkalom még belefért volna a rendeltetésszerű használatba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 9.

erzsoka83

2012. július 9.

nem tudom ,hogy ezert a kis semmiert ,hogy kernek penzt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

nem tudom ,hogy ezert a kis semmiert ,hogy kernek penzt