Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csutak, Módosítva: 2020. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Hidratáló lábkrém a vanília és ribizli ínycsiklandozó illatával. A bőrsimító krém, mely hosszan hidratálja és puha tapintásúvá varázsolja a lábadat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

aalexaa

2021. január 6.

Télen hajlamos vagyok elhanyagolni a lábápolást, mivel úgyis zárt cipőben/zokniban vagyok, ez meg is szokott látszani a lábamon. Alapvetően nincsenek nagy problémák, durva bőrkeményedések, csak rendszeres hidratálás kell. Ezt ez a krém tökéletesen megadja, az se baj, ha kimarad egy-két nap, így is tökéletesen teszi a dolgát, mióta használom, bármikor vállalható lenne a lábam szandálban is. Az illata is nagyon jó, erősen fontolgatom, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

lZsuzsi

2020. november 13.

Par perc mulva beszivodik,csodas illata van, teszi a dolgat. Az en labaim eleg szepek, es puhak, csak otthoni pedikurhoz vettem. Reszemrol ez ot csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.