Avon

Ár:   5599 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Elektromos eszköz a bőrkeményedések eltávolítására. A forgófejes reszelő eltávolítja a durva, kemény bőrt, és bársonyos puhaságot hagy maga után.

• anyaga: ABS
  • mérete: 15,5 x 6,2 x 2,7 cm
  • 2 db AA elemmel működik (elemek nélkül szállítjuk)
  • automatikus biztonsági stop funckióval
  • többszöri használatra alkalmas
  • egy cserélhető fej és egy tisztító kefe is jár mellé

katuc77

2017. március 16.

Sokáig vártam, hogy megérkezzen az első vélemény, végül megvettem a készüléket. Már van egy rózsaszín Scholl-om, így azzal össze tudom hasonlítani.
Azt kell mondanom, hogy nem bántam meg a vásárlást. Ugyan eddig még csak egy alkalommal használtam, de az elég meggyőző volt. A forgófej elég erős ahhoz, hogy alapos munkát végezzen, és szép eredményt érhessünk el. Könnyű a használata, és szerintem csendesebb is. Érdekes különbség, hogy a készülékről nem csak magát a forgó fejet lehet levenni, hanem mint az epiláló gépekről, meg kell nyomni oldalra a műanyagot, így levehető. A hozzá járó pótfej sem csak egy henger, hanem a műanyag foglalattal együtt van. Könnyen tisztítható, akár mosható is.
Egy használat után azt kell mondanom, hogy meglepően jó kis gép ez. Még jobban is tetszik, mint a Sholl. Remélem, hogy hosszú távon sem fog csalódást okozni. Én egy jól megérdemelt lazító fürdő után alkalmaztam, így jól felpuhult a lábam.
Összességében azt mondom, ha valaki nagyon sokallja a Scholl árát, ez a készülék jó megoldás lehet. Az ára is barátibb, a csomaggal jár egy pótfej, valamint rendelhető hozzá 2 db-os pótfej készlet pár száz forintos áron. Én rendeltem is hozzá még pluszban. Így elsőre jár a max. pont :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.