Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: mandarin, damaszkuszi rózsa, ibolya levelek

Szívjegyek: alma, jázmin, frézia

Alapjegyek: szantálfa, ámbra, pézsma

Ár: 2000 , Eladó: MissQuen
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalással, postán maradó ajánlott

Tyler33

2019. október 6.

Pàromtol kaptam 😊 A Katalogusban ès mintàban is absz. nagyon tetszett! 😍 Hozzam valo, vidam illat 😊 de èn 12,99 € èrt kicsit szerettem volna azt a kondenzcsikot ☝️ Unom, hogy naponta tobbszor is fel kell frissiteni ès fèl orat sem èrzem magamon 😕 Mi lett Avonèkkal? Règen minden illatuk jo volt ès (rajtam) tartos. 2 csillagot adok, csupan a tartossaga miatt. 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Nora85

2019. szeptember 16.

1400 forintért vettem, ennyiért nem is voltak nagy elvarasaim. Illatát tekintve én az almát érzem. Tartósnak nem tartós és frissen fújva sem erős. De nekem ez pont bejon. (Rá kellett jönnöm, hogy nem igazán bírom elviselni a parfumoket, egyszerűen túl érzékeny az orrom. Kis mintából magamra maszatolva oké, de magamra fújva a legtöbb túl erős.)
Inkább fiatal lanyokhoz tudom elkepzelni. És bár én már 34 vagyok, de oviba, suliba szaladgalashoz pont szeretem. Van is egy kis vidám illatom, de nem húzok kondenz csíkot. És a gyerekeim se panaszkodhatnak, hogy túl illatos vagyok. :)
Egyébként számomra kivételesen azt a vidám hangulatot (friends) adja vissza, ami a katalógusban is van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.