Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

hagicica20

2013. április 27.

Apukámnak volt ilyen arcszesze. Különösebben nem fogott meg az illata, de szerintem őt se, mert soha nem vette újra. Kissé édeskés, kissé füstös illat. Igazán férfias,de őszi vagy téli használatra volt ideális. 4 csillag, mert egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.