Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Extrém csillogású szájfény

Kiszerelés: 6 ml

Teokleia

2019. augusztus 28.

A Mauve Metal árnyalat van meg belőle, ősrégi, még mindig nem száradt be, és nagyon szeretem. Aranyos csillogás őzbarna alapszínben, szépen fed, nem túl tartós, de így is örök szerelmem. Használom, amíg lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Hecate

2018. szeptember 14.

:) Emlékszem erre az Avonos kis csodára. Ajándékba kaptam a Pale Pink Sine árnyalatot. A legkifinomultabb szájfények közt a helye. Jól fedett, annyira kellemes természetes színe és gyümölcsös illata volt. Az én ajkaim hófehérek, így ha felvittem végre szép természetes színe lett, a kis ajakredőket is kitöltötte. Lehet máson extrémen csillogott, de nekem talán a vérszegény szám miatt nem volt túl tolakodóan csillámos és ezt szerettem. Nem ragadt össze-vissza, az ecsettel szépen fel lehetett vinni. Tényleg szinte az utolsó cseppekig elhasználható volt, a tégely is könnyen nyílt, ez az ajakfény nálam nem száradt be. Magamnak mégsem rendeltem aztán belőle, mert sajnos tudom ezeket az Avon termékeket általában hamar kivonhatják a forgalomból. Ahogy olvasom itt a Krémmánián ez meg is történt. Sajnálatos, hiszen ez az Avon egy jó cuccának bizonyult. Én is csak öt csillagot adhatok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

csokikrém

2014. március 22.

Szintén diamond dusttal rendelkezem. Olyan jó az íze hogy a 6 évesem elkobozta tőlem. Vicces ahogy kenegeti a száját és környékét :-) Alig hagyott valamit a tégely alján. Az ő nevében adok neki egy 5-öst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 22.

agi.greendaygirl

2013. március 25.

diamond dust színben van meg, első ránézésre furcsa, egy fehér csillámos szájfény, de valójában nagyon kis visszafogott, és bármelyen rúzst fel lehet vele dobni. Finom, kókuszos illata van, de nem émelyítően édes. Jól kihasználható szájfény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.