Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ivlisz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Vitaminokkal dúsított formulája és selymesen ragyogó színei tündöklővé varázsolják ajkaidat. C-, D- és E-vitamint tartalmaz, mely revitalizálja és védi az ajkakat.

Termékteszt: Avon Glazewear Vitaluscious szájfény

gothy

2018. augusztus 27.

Most találtam a fiókomban egy régi darabot. Nagyon szerettem ezt a szájfényt, két árnyalatban használtam: Rose Flush és Peach Fection. Nagyon kellemes, krémes állaga volt és szépen kopott. Beszívta az ajkam és a szín még megmaradt egy ideig. Kár, hogy mire rátaláltam, már nem sok alkalmam volt beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Bnemrita

2014. szeptember 25.

Most kaptam ajándékba, vital copper árnyalatban. Rég keresek ilyen bordós-barnás árnyalatot. Sokan mondták, hogy nagyon szép a szín, ritkán látom ezt a variációt. Amúgy a szájfényt könnyű felvinni, kitűnő az applikátor, semleges az illata, minden nagyon tetszik, most égre-földre ezt használom, pedig inkább rúzs-függő vagyok. 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Nolee

2014. szeptember 6.

Krémes, hidratáló állaga, vizes fénye van. A Vita pink nevű árnyalatban rendeltem meg, ennek csak egy pici rózsaszínes színe van, nincs teletömve csillámokkal, az illata se kellemetlen. Bár az Avonos szájfényekben csalódtam már párszor, ez abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Black Fairy

2014. május 14.

Nekem a vital copper van meg, egyenetlenül fed, és nagyon fura színe van...ilyen csillámos barnás nem tudom milyen...Képen jobban nézett ki...
Amúgy hidratál, és nem rossz ez, de azért több fajtát nem fogok venni (júniusban kapható újra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 14.

Wiikii

2014. április 23.

Szerintem már nem lesz kapható, mivel én is a tanácsadó lapról rendeltem meg. A Vita Pinket választottam, és nem csalódtam. Nem sokat színez az ajkamon, de ezt inkább pozitívumnak tartom, nekem csak ezek a halványabb színek állnak jól..(sajnos). Az állaga valóban krémes, könnyen kenhető, és tényleg érezhető némi ápoló hatás. Az egyetlen negatívuma számomra, hogy az applikátora egyszerre kevés festéket vesz fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Rony

2013. augusztus 5.

Nekem is a Vita Pink árnyalat van meg, és valami csodás. Kicsit színezi az ajkakat, de nem tól durván, olyan kis szolid szín és csillogás, pont amit imádok. :) Az illata és az íze is finom, azt hiszem beleszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

gabyca34

2013. augusztus 5.

Vita Pink nevű csodával rendelkezem, és nagyon imádom. Igazi nyári árnyalat csillámok nélkül. Egy átlagos napra is tökéletes, de erősebb, füstösebb sminkhez is remek!! Strandon is megállta a helyét, egy idő után azt hiszem felszívódott, de ilyen melegben nem is csoda, szívesen kentem újra kb. 2 óra múlva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

mirage

2013. július 31.

Én egy Peach Fection-t választottam. Meg kell hogy mondjam, barackos árnyalatra számítottam, de kellemesen csalódtam, majdnem olyan színű mint a szám, így csak kiemeli, ami nem is baj. Egy 14 évesnek tökéletes választás szerintem. Jó az illata, nem szárít, az applikátorral meg vagyok elégedve. Tartós, ugyan egy kevés belőle a poháron marad ivásnál. Az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 31.

babyface

2013. július 19.

mindig belevisztek a rosszba... nem elég hogy roskadásig telerendeltem a neszeszerem perfect kiss szájfényekkel, hát ezeknek sem tudtam ellenállni. a vita pink és a peach fection-re esett a választásom a barackos verzióban én is csalódtam kicsit, mert sárgásabb, világosabb árnyalatra számítottam, de felkenve csodaszép. :) nagyon jól hidratálnak, nem ragadnak ennek ellenére meglepően tartósak. az avon szájfényekben mostanában nagyon ott van! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

bogibooo

2013. július 19.

Vita pink tulajdonos vagyok. Nagyon kellemes színe van az én sötétebb ajkaimon igazán telitalálat, örülök,hogy nem igazán pigmentált,inkább csak közepesen. Az aplikátorát imádom,masszív,nagyobb fejű cucc-oszlató,ami gyorsan belopta magát a szívembe. Az illata kellemes, bár ritkán van dolgom kellemetlen illatú szájfénnyel, inkább csak túl intenzívvel. Ápolással elégedett vagyok, bár télen fogok tudni erről bővebb infóval szolgálni, mert nyáron a ajkaim tökélete állapotban vannak (egy két leégéstől eltekintve).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Lanolin