Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: tothdetty22, Módosítva: 2014. október 14.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Szép és pontos vonalak húzhatóak vele könnyedén, így gyönyörű kontúrt ad a szemnek.

6 intenzív árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen vagy posta
Teokleia

2019. augusztus 13.

Egyik kedvencem, eddig a Jade Metallic van meg, de a sötétlilát is beszerzem! Kiváló kis eszköz, csillámos, ragyogó, de nem képtelenség lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

tonic

2019. május 5.

Nekem nem annyira tartós, a csillámtól a szemem is begyullad adott esetben, viszont szép színekben kapható,úgyhogy ha vkinek bejön a formula, jó darabokat találhat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Makk Zsuzsó

2019. február 23.

Cosmic brown árnyalatút használnám a felső vízvonalamra, ha nem mászna le az alsó vízvonalam alá, a bőrömre délutánra. Fogalmam sincs, hogy csinálja, de egyszercsak odakerül, ami meglehetősen bosszantó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

mlexa

2018. december 13.

Tökéletesek! Megérik az árukat, mert gyönyörűek a színek és tartósak is. Nekem még nem okoztak csalódást sosem! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Kremcica

2018. szeptember 24.

Hasonlóan jártam mint Csirip74. Bár gyönyörű árnyalat (halvány lila) de inkább csillámos mint lila és kicsit bűvészkedni kell hogy látszódjon. Más árnyalatokkal nem volt problémám csak a brilliant amethystel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Csirip74

2018. augusztus 20.

A Brillant amethyst színben vásároltam meg, ez egy csillámos lilás árnyalat. Szépen csillog, nem kenődik, viszont sajnos alig látszik, sokszor kell áthúznom, világosabb a valóságban mint a katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Egyike az Avon azon termékeinek, ami jó és ezt illik elismerni! Nekem lehet, hogy egy régebbi van, ami a Saturn grey vízálló és teljesen jól működik.
Az ára is nagyon rendben van, így kap tőlem is egy ötöst!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Az ára is nagyon rendben van, így kap tőlem is egy ötöst!

dynah13

2018. július 16.

Szep a szine, kellemesen csillog, konnyu felkenni, igaz, erdemes tobb retegben. Nem a legtartosabb, de olyan szep szinei vannak, hogy megeri kiprobalni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

szabina971

2018. március 17.

A Brown sugar árnyalatban rendeltem meg és nagyon jó.
Nagyon tartós és nem kúszik-mászik el.
Tényleg nagyon szép intenzív színe van.
Nagyon jól pigmentál ,és szépen lehet vele dolgozni egyszerűen imádom és szerintem a többi színben is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

A Brown sugar árnyalatban rendeltem meg és nagyon jó.
Nagyon tartós és nem kúszik-mászik el.
Tényleg nagyon szép intenzív színe van.

babszem81

2018. január 23.

Megvettem: Black Ice, Twinkle sparkles, Brown sugar, Silver lights. Nagyon tartós ceruzák, egész nap fent marad, nem maszatolódik, nem halványul egyik sem. Félárban is drágállom a mérete miatt, de jól szuperálnak, így elnéző vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0