Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ivlisz, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Meleg, ragyogó barna tónust kölcsönöz a bőrödnek, napozás nélkül. Ragyogóbbá teszi a világos vagy a fakó arcbőrt, így az egészségesebb kinézetűvé válik. Könnyedén kialakíthatod magadnak a kívánt bronzos színt és közben D-vitaminnal is táplálod a bőrödet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kremcica

2017. január 17.

Egyszerűen nem tudtam értelmezni ezt a terméket. Próbáltam arccsont alá rakva de sosem volt jó. Vagy sok lett vagy nem látszott, volt hogy nem tudtam szépen eldogozni. Próbáltam bőrre (vállra, karra) kenni hogy kevésbé legyek fakó de itt is a kenhetőség miatt nem tudtam szépen eldolgozni. Plusz olyan sárgás-barna árnyalata van. Gyakorlatilag rámrohadt, most dobtam ki. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

tothbernadett

2015. november 22.

Az arccsontom alá használnám. Egyszerűen nem tudom szépen eldolgozni, csíkos lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Tánya88

2014. november 18.

Én nem ájultam el tőle, szinte alig barnít, inkább csillámosít, és a színe se barna, inkább sárgás :S Eldolgozni is nehéz, egyenetlenül lehet csak. Púder felé meg lehetetlen és nem is ajánlott, mivel krémes. Nem fogom újra venni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Noncsikaaa

2014. május 4.

Arccsontom kiemelésére szoktam használni pirosító helyett leginkább. Tetszik, hogy nem tolakodó a színe, hanem inkább enyhe, bronzos ragyogást ad az arcomnak. Jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Ella

2014. március 24.

Háromszor is próbáltam, de sajnos nem jött be. Az arcomon nem látszik, ha eldolgozom, csak egy-két csillám, ráadásul leszedi még az alatta lévő alapozót is. Alapozó alá kenve meg nem látszik még az a pár csillám sem. Szemhéjon, szemöldökcsont alá kenve sem tudom hasznosítani. Részemről kidobott pénz. :( Talán olyanoknak jó, akiknek nagyon világos a bőre vagy matt (nekem zsíros).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

p.edit1965@gmail.com

Korcsoport: >54
2013. július 25.

Nagyon szuper ez a bronzositó.Újra és újra venni fogom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 25.

Nagyon szuper ez a bronzositó.Újra és újra venni fogom!!!

p.edit1965@gmail.com

Korcsoport: >54
2013. július 25.

Imádom ezt a bronzositót.Gyönyörű barnaságot kölcsönöz a bőrnek.Szép egyenletes árnyalatot.Újra és újra venni fogom!!!

agiv

2013. június 6.

Nekem bevált.Arcra kentem fel és nagyon szép barna bőrszínem lett tőle,kevés elég belőle,úgyhogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Inez

2013. május 27.

Ilyen volt már évekkel ezelőtt, csak kétszer ekkora tubusban. :) Csőrös lett mint a szemápolók, így sokkal könnyebb adagolni mint anno a régit, nem ömlik az ember markába a kence, nem folyik a tubus kupakjába sem. Akkoriban a nyári sminkem alapja volt, és gyakran egyetlen darabja a szájfény mellett. Könnyen barnulok, ez pedig szépen kiemelte a színemet. Egy-egy apró pöttynyi ide meg oda, vállra is meg dekoltázshoz... Sokáig őrizgettem a régi tubust, elfogyhatatlan volt, mert nagyon kevés kellett ahhoz, hogy ragyogjak, de ki ne ragyogjak. :D
A réginek nem volt illata, ennek a jól ismert "glow" illata van, ami nekem nagyon bejön.
A régi folyósabb volt, ez jóval sűrűbb, krémes.
A régi selymes fényű volt, ez csillámos.
A réginek enyhe sárgásbarnás színe volt a bőrömön. Kipróbáltam az alkarom belső felén is ahol még nem barnultam le, de a csillámokon kívül alig látszik más.
Az arcomon tetszett. Nem maradt krémes a bőröm csak finom tapintású, és jó illatú. Alapozót ilyenkor már nem használok, de szerintem azt sem zavarná. A megszokott arcpírom még szebb lett fölötte. Biztosan megrendelem, mert nyáron a vízparton (majdnem) mindent szabad, szépen csillog ahol csillogtatni szeretnék - napcsókolta bőrnek ajándék. Akik nem szeretik a csillámokat azok óvakodjanak tőle. :)
Nem színez, de nekem nincs is rá szükségem. Viszont ígérte, ezért lesz csak 4 a csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

A régi folyósabb volt, ez jóval sűrűbb, krémes.
A régi selymes fényű volt, ez csillámos.