Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reka196911, Módosítva: 2014. május 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 árnyalatban kapható.

Eni27

2015. április 1.

A light bronz árnyalatot rendeltem meg és nagyon tetszik :) Fehér bőrű vagyok, de nem porcelán fehér és így is szépen mutat, jól látszik a bőrön de természetes hatást kelt. Nem csillámos, kellemes gyöngyházas, diszkrét. Egy leheletnyit narancsos a színe, de szerintem a "télfehér" bőrön minden bronzosító narancsos egy picit. Kifejezetten tetszik hogy pici a doboza, praktikus mert a táskában is könnyen elfér. Nálam abszolút ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

nemethdorcy

2014. november 23.

A Medium árnyalatot vettem meg, és sajnos csalódtam...a csomagolás nagyon gagyi és a színe nekem inkább narancsos mint barnás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Piszepati

2014. október 26.

A csomagolás gagyi pirosítónak/bronzosítonak nem jó .szemhéjpúdernek használom hátha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

GI85

2014. október 9.

Én nagyon szeretem. A világosabb van meg. Ez tökéletes a bőrömhöz, ahogy írták korábban, tényleg nem kell vele túl vigyázni. Ennek nagyon örülök, mert nagyon fehér vagyok, és a többi bronzosítómmal azért csínján kell bánnom.A highlightere is tökéletes, nem túl csillámos, szép fényt ad. Szóval nekem öt csillag. Főleg, hogy nekem ingyen volt, mert tesóm eredetileg magának vette, de ki sem próbálta, túl világos neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

bibiii

2014. szeptember 4.

Nagyon tetszik , nekem vilagosabb arnyalat van meg, ami nagyon termeszetes hatast kelt , nem nagyon pigmentalt, inkabb olyan amivel nem kell vigyazni, hogy tul sok lesz. A highlighter is jo, nem tul csillamos es termeszetes. Nem porzik tulsagosan, szerintem hasznos es nem kell vele tul vigyazni, a mindennapokra tokeletes. Lattam a sotet arnyalatot is es tenyleg sotet szoval a nagyon barna lanyoknak ajanlom azt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

PAncsi79

2014. szeptember 1.

Óvatos voltam, a világosabb színt rendeltem meg. Az Avon barnító gyöngyeit nagyon szeretem (bár abból is inkább a régit, mint az újat), viszont néha nincs kedvem macerázni a golyókkal (mindig bent marad egy-egy szem az ecsetem szálai között, majd repül mindenfelé), ezért gondoltam kipróbálom ezt.
Sajnos szinte semmit nem látszik belőle az arcomon! Igaz, hogy nyáron az önbarnító miatt barnább szoktam lenni, de miután abbahagytam az önbarnítást, ugyanúgy nem látom az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Szilva86

2014. július 13.

A Medium árnyalatot rendeltem meg. Eddig imádtam az Avon Glow termékcsaládját, de ez a legnagyobb csalódásom eddig. A kicsomagolásnál nem akartam hinni a szememnek, hogy egy pici vékony dobozban van. Ekkor már tudtam, hogy miniatűr lesz. Kicsomagolva pedig egy hihetetlenül puritán egyszerű a csomagolása, mondhatni gagyi. A színe inkább narancssárgás, nem meleg barna, a highlighter pedig mattnak tűnt mikor kézzel belenyúltam, aztán az arccsontomra felvittem és semmit nem láttam belőle. Minden egyes forintot sajnálok rá, amit kidobtam az ablakon. Sose venném meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

TijuMK

2014. június 28.

Sötétebb árnyalat van meg, de csalódott vagyok, semmi sem látszik rajtam. Igaz, nem vagyok egy falfehér bőrű de azért mégse vagyok barna. Furcsállom mert a barnító gyöngyök jól működnek, teljesen jól látszik. Ez semmi, nulla, sajnálom rá a kidobott pénzt:( majd összekevergetem mással hogy ne vesszen kárba, de nekem ez fatális kudarc volt :(

2014.06.28. update
Az ecset adta be a kulcsot, nagyon széthullott, ezért nem tapadt rá a festék, a mostani új ecsetemmel már működik a dolog:) Nem lett kedvenc, de felpontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

2014.06.28. update

reka196911

2014. június 26.

Én nagyon megvagyok vele elégedve. Gyönyörű napbarnított színt hagy az arcomon és csodás arany fénye van. Könnyű használni is és tartós. Viszont elég pici, de ez nem akkora probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

2014. június 24.

Sokadik avonos csalódásom, pedig nagyon bíztatónak tűnt. Mindkét árnyalatot megrendeltenm. A világosabb szóra sem érdemes, a sötétebb részének semmi köze a bronz színhez, jóindulattal világos bézs, de inkább sárga, a highlighter része pedig egy csillámos elefántcsont-szín. Bronzosítónak még hófehér bőrre sem jó. A sötétebb árnyalat bronzer részének már van színe, az én kb. 2-es árnyalatú bőrömön látszik is, de kicsit sárgás a tónusa ennek is. A highlightere halványarany színű, sajnos ez is csillámos, holott egy highlighter sokkal szebb selyemfénnyel mint csillámokkal teleszórva. A világosabbat biztos, hogy visszaküldöm, a sötétebbre még alszom egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.