Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Bronzosító porpúder

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vicumaci

2019. június 19.

A saját ecsettel való felvitel nem jött be.Túl sok szóródik ki,ezért egy másik bronzositó ecsettel viszem fel.A szine inkább barnás nekem,nem narancsos.Újra nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

reaC30

2016. április 1.

Az elgondolás nagyon jó, hogy nem kell külön ecsetet magunkkal vinni a táskánkban. Viszont baromi narancsos árnyalata van. Kár, hogy nem kapható több színben. Nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 1.

galagonyanya

2014. július 14.

Nyáron púder és pirosító helyett használom. Ha egyenletesen fel tudom vinni, nyert ügyem van. Szép, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.