Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Calipso, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

- 1 arcpirosító ecset

Egyszerű sminkek az Avon Go Glam Colour sminkpalettával

jns.melinda

2013. október 14.

Volt szerencsém a hétvégén kipróbálni egy esküvőre a rokonságból egyet. A világos színek nem túl erősek, de sötétek nekem tetszettek. Avonos szemalapozóval kibírta a 10 órát elmászás nélkül, könnyen felvihető, nekem nem porzott. Azt hiszem nem venném meg, de most életet mentett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

c_andersen

2012. október 16.

Szemhéjpúder: nagyon szépek a színek, elég jól pigmentáltak, építgetni nem kell. Van benne pár extrém csillogós bulira :-) kissé porzik, az ecsetet meg kell ütögetni mielőtt felviszed, mert potyog az arcra. Selyemfényű mind, de nem agresszíven.
Szájfény: nagyon szép színek, de kicsik és puhák, nekem gyorsan fogy, érdemes egy jobb ecsettel feltenni, mert ami van hozzá :-P itt is van egy nagyon csillámos :-) viszont csak csillog, de a lila alap szín nem jött elő nekem. Nem túl tartós, evést már nem bír ki, ivást egy darabig igen.
Arcpirosítók: barackos: porzik és nem tudtam szépen eldolgozni, de lehet csak én vagyok béna. A pirosas viszont pont jól adagolható és szépen el tudtam dolgozni. A szettben lévő pirosító ecset max. vészhelyzetben.
Az egész szett amúgy nagyon jó minőségi hatást kelt számomra, elég nehéz, masszív műanyag tokban van, tartósnak tűnik. A tetejét, ahol a szájfények vannak elég nehéz kinyitni, de szerintem majd bejáratódik. Tipikusan a fényes, ujjlenyomatgyűjtő fekete Avonos tok. 6700 Ft, ár-érték arány szerintem egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

wishes

2012. október 12.

A legtöbb szemhéjpúder selyemfényű, szépen pigmentált, és nagyon szépen kiegészítik egymást. Kissé porzanak, bizonyos színek (például a kékek) már zavaró mértékben.
A szájfények állaga zselés a színek szép hordhatóak. Sajnos ezek nagyon gyorsan fogynak, szerintem 7-8 használattal ki lehet végezni egy kis kockát :(
Összességében nem olyan rossz paletta ez, de én magamtól nem biztos, hogy megvenném. Szerintem a szájfények feleslegesek benne, mert miután lekopnak, nem hiszem, hogy bárki is előveszegetné a teljes készletet, hogy korrigálgasson, azon kívül az ecsetek is szörnyűek, szóval csak a szemfestékekért, melyeknek csak egy bizonyos része jó minőségű, szerintem sok az a pénz, amit elkérnek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.