Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Gömb formájú hajkefe hullámok kialakításához.

Yubiri

2016. szeptember 20.

Én nem tudok mesés loknikat varázsolni vele a hajamba.
Először azt hittem, hogy túl rövid hozzá a hajam (vállig ér kb.), de ahogy az előző hozzászólásokból látom, ha hosszabb lesz, sem lesz ezzel a gömb hajkefével hullámos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Én nem tudok mesés loknikat varázsolni vele a hajamba.

fantzi

2016. augusztus 23.

A körkefékhez extra béna vagyok, de ezzel végre én is tudok egy kis tartást, formát adni a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

2016. augusztus 8.

Semmi olyat nem tud, ami egy sima körkefével ne lenne megoldható. Ráadásul elég durva az anyaga középen ahonnan jönnek ki a tüskék, tépi a hajat. Pénzkidobás, megy vissza az Avonhoz. Mondjuk nem tudom mire számítottam. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.