Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rhaella, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Gránátalma- és bazsarózsaillattal kényezteti és illatossá varázsolja bőrödet.

Bonnieoo7

2021. szeptember 22.

Nagyon finom, bár nekem tusolófülkém van, ez meg ugye habfürdő, de megoldottam, tettem rá 1 Lidl-es nagy folyékony szappan kupakot, s így normálisan tudom adagolni. Jól habzik, az illata is kellemes, jó vele fürdeni. Az akciós oldalon vettem, kedvezőbb áron kínálják. Jó sokáig elég, a kéktől ugyan még puhább a bőröm, de attól minden kék, ettől függetlenül szuperjók. Szívesen újraveszem később, de most a Luxury Florals illatot fogom megbontani ebből a verzióból. 👛

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Nikolett9

2021. március 22.

Fantasztikus illata van! Még a fürdés után fél órával is érződik a fürdőszobában. A hab amit képez lehetne több, de mivel az illata miatt használok habfürdőt, ezért ettől eltekintek. Egyik legjobb avonos habfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

HarmatosHajnal

2021. január 26.

Isteni illatú, jól habzik, közepes mennyiség kell belőle, ár érték aránya jó, főleg, ha akciósan jut hozzá az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

kismadár

2021. január 11.

Nagyon szeretem az Avonnak ezeket a bordás flakonos habfürdőit, szerintem az árukhoz és az Avonhoz képest nagyon nagyon jó minőségűek. Kiadós, sokáig elég, nagy habot képez, tartós és jó illata van, nem szárítja a bőrt. Ennek kellemes gyümölcsös parfümös illata van, szeretem, de nem lett a kedvencem. Érdemes őket sorban kipróbálgatni, jó pár nagyon kellemes és különleges illatút lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Anheszenamon

2020. október 30.

Jókat hallottam az Avon habfürdőiről, így mindjárt kettőt is rendeltem. Ezt és a házi limonádé illatot. Nagyon meg vagyok elégedve velük. Kevés is elég belőle, máris nagy habot csinál. Az illata kellemes, ennél többet nem is várok egy habfürdőtől. Azt meg, hogy nem érezni a bőrön egyáltalán nem bánom, ez nem parfüm. Amire való azt tökéletesen tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Doranora

2019. november 14.

Jól habzik, de nem tartós, ahogy az illata sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Jól habzik, de nem tartós, ahogy az illata sem.

Olív

2019. november 2.

Nagyon szeretjük! Finom illata van, jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

Nagyon szeretjük! Finom illata van, jól habzik és nem szárít.

Mia0602

2019. június 28.

399Ft-ért vettem a fél litert. Nem érzem az illatát. Egyszerűen annyira minimális illatot produkál, hogy sírok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Alaya

2019. június 4.

Az egyik kedvenc habfürdőm, nem túl édes, inkább virágos illat. Kis mennyiség is elég egy nagyobb kádnyi vízhez, rendkívül jól habzik. Az illata nem túl tartós, de ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Kriszta180222

2018. december 13.

Kellemes az illata, jól habzik, egy habfürdőnek ennyit kell tudnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Kellemes az illata, jól habzik, egy habfürdőnek ennyit kell tudnia.