Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Fodrászolló hajritkításhoz: dús haj ritkításához és a frizura megszelídítéséhez. A bevágott élének köszönhetően könnyen használható, kezdők is bátran kipróbálhatják. Mérete 17,3 cm, anyaga szénacél.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

NovErke

2019. április 25.

Én viszont már évek óta használom és még mindig nem ment ki az éle. fritz.aniko szerintem te selejtet kaphattál, nem tudom vissza lehetett e küldeni, de én azt tettem volna mert alapból jónak kéne lennie. Én nagyon szépen tudok az enyémmel dolgozni még a fodrászom is azt mondta hogy nem látszik hogy szoktam magamnak kontárkodni. Gyorsan törik a hajam, ezért használok ilyen ollót, de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

fritz.aniko

2016. október 17.

Borzalmas.
Nem ajánlom senkinek.
Amit én rendeltem, az annyira életlen, hogy legfeljebb csak kitépi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Borzalmas.
Nem ajánlom senkinek.
Amit én rendeltem, az annyira életlen, hogy legfeljebb csak kitépi a hajat.