Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anonberry, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

ladri

2017. március 2.

Ez a képen látható rózsaszín-barna kombó volt meg nekem. Jó sokáig bírta a gyűrődést, sosem tört össze és nem porzott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Kremcica

2016. október 29.

Már nem is emlékszem hogy került hozzám... jó rég volt már. Barna-tégla-fehér árnyalatban kaptam. Már az állaga se jött be, valahol a por és krém közötti. Próbáltam szemhéjra, de nem volt elég pigmentált. Végül sokáig míg át nem váltottam ceruzára ezt használtam a szemöldökömre. Arra jó volt hogy nincs agyonpigmentálva. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

udvann

2014. június 3.

Ezer éve megvan és nem nagyon fogyott, tehát azt hiszem nem szerettem. De talán csak azért mert akkoriban még nem volt szemhéjalapozóm és mert a lila ezen árnyalatai nem nagyon passzoltak a színeimhez. Lehet újra kipróbálom, ki tudja?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

jégvirág

2014. január 28.

Életem első szemhéjpúdere volt, anyukámtól kaptam, sokáig kitartott. Nekem a bordó + bézs + szürke hármas volt meg. Nem voltak extrán pigmentáltak, meg tartósak se, de azért szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 28.

Gladys

2013. augusztus 11.

Rosewood van meg. Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Rosewood van meg. Nagyon jó.

szepjulia

2013. április 13.

Nekem is van még egy, a gorgeous green árnyalat. A legjobban a világoszöld színt szeretem a 3 közül. Magában is szoktam használni, halványan felvéve tus alá. Még a mai napig nem találtam olyan gyönyörű zöldet, ami tökéletesen passzol a zöld szememhez, mint ez a csillogó halványzöld árnyalat. Nagyon fogom sajnálni, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Berenice

2013. március 9.

Hű egy ilyenem nekem is van!
Mennyi szanálást átvészelt már...
Nincs szívem kidobni, pedig megvan már...jesszusom de sok éve...és nincs semmi baja.
Cocoa glow. Vörös hajamhoz nagyon szépen tudok vele szemöldököt satírozni.
Múzeumi darab a kis drága, remek példa a "régen minden jobb volt" szlogenhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Hű egy ilyenem nekem is van!
Mennyi szanálást átvészelt már...
Cocoa glow. Vörös hajamhoz nagyon szépen tudok vele szemöldököt satírozni.
Múzeumi darab a kis drága, remek példa a "régen minden jobb volt" szlogenhez.

Arita

2013. február 3.

Nekem a Rosewood nevű pakkocska van meg, már évek óta, nagyon jó, szép, matt színei vannak egy rózsaszín, egy homokszínű és egy sötétbarna. Mindhármat szeretem, natúr sminkekhez ideálisak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

devcat

2013. január 27.

Nekem is régóta megvan, semmi baja. Kissé kemény az állaga, és fura csomók is vannak benne, mintha nagy homokszemek lennének. Nekem a világoskék/kék/fehér változat van meg, jól pigmentált, ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

Mesi

2012. október 25.

Hű, ebből nekem is van kettő, 1000 évesek, de mindkettő jó még, szoktam is használni. egy lilás és egy barnás van meg (violet és cocoa glow). Szerintem simán jobbak, mint a mostani avonosak. Ez tipikus behajítom a neszesszerembe és utazunk pakk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.