Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cseresznyevirág, Módosítva: 2012. október 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

cseresznyevirág

2012. augusztus 19.

Zselés állagú, könnyen beszívódik, nyárra tökéletes lenne, nekem az illata nem tetszett sajnos túlságosan, de ez nem a krém hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.