Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Az AVON Herbal Steam Bath kondícionáló hajpakolás mélyen hidratál és táplál a hajszálak tövétől a végéig, és segít fényesebb külsőt adni a frizurádnak.

• a cédruskivonat tökéletes ápolást és fényes külsőt ad a hajnak
  • az eukaliptuszkivonat stimulálja a bőr regenerációs folyamatát, aromáját pedig gyakran használják inhalálás során mélyen relaxáló és frissítő hatása miatt

rammy717

2019. augusztus 30.

Jó hajpakolás, selymes lesz a hajam a használata után és puha. Enyhén gyógynövényes illata van, nagyon kellemes.
A Mediterrán változat még mindig favorit, de ezzel is elégedett voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

A Mediterrán változat még mindig favorit, de ezzel is elégedett voltam.

spavanilly

2017. április 9.

Nagyon szép csomagolásban érkezik ez a hajpakolás. Illata a termékcsaládot jellemző eukaliptuszos- maszkulin vonal. Állaga: engem kissé sűrűbb gélre emlékeztet a tégely zöldes tartalma. Könnyen eloszlatható, érezhetően ápol, viszont ez az én festett, száraz végű hajamra kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

nashko77

2016. január 10.

Nagyon jó az illata, tényleg felfrissíti a fejbőrt és mintha a hajam is fényesebb lenne. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

biroadel96

2016. január 10.

Az illata miatt rendeltem meg, sokat hezitáltam rajta. Eddig nem bántam meg, jobban kifésülhető tőle a haj, illata tartós és friss. Eddig 4 csillag, remélem nem fog tőle zsírosodni a hajam. Akkor megkapja az 5. csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

DorinaD

2015. november 11.

Nagyon szuper az illata! Szép selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Nagyon szuper az illata! Szép selymes lett tőle a hajam.