Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 2799 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Lillu14, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu, 2799 Ft

Parfüm ragyogó citrommal, harmatos rózsával és jázminnal a szívillatban, intenzív, krémes, vaníliás alapokon.

Illatkategória: citrusos-virágos

Főbb illatjegyek: citromesszencia, jázmin, vanília

Ár: 2799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

martuska83

2019. január 18.

A narancspárja is megvan, tetszett az újságban gondoltam kipróbálom. Elsőre nagyon masculan volt, gondoltam, na jól bevásároltam, de mindegy. Megszagoltattam a pasimmal és ő el volt varázsolva tőle, Mesmerize mániás vagyok- ő is mind rajtam mind a férfi megfelelőjével- de azt mondta ez jöhet, kifejezetten tetszik neki hogy nem egy édes geil illat hanem valami érdekes fűszeres megmagyarázhatatlan. Úgyhogy szépen egymáshoz szoktunk, nem mondom 100%-ra de lehet újra veszem. amúgy rajtam ez is tartós, reggeli fújás este még nyomokban halványan érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2019. január 17.

Finom citromos süti illatot érzek benne vaniliával, a három Imari közül ez tetszik csak nekem. Elég tartósnak is mondom,mert este fújtam csuklóra, reggel ott volt még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 17.