Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az ibolya finom érintése, a jázmin elragadó akkordjai és a meleg vanília bársonyos kompozíciója. Orientális-virágos illatkategória.

Kiszerelés: 15 ml

Vizililiom

2017. március 21.

Nagyon kellemes, friss, üde, tavaszi illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Nagyon kellemes, friss, üde, tavaszi illat.

olahnemese

2015. augusztus 8.

Megrendeltem, kipróbáltam... NEM, nagyon nem. Nálam sehol a vanília, hanem valami kellemetlen, erős citrusos valami. ELADÓ, ha szeretné valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

katuska8

2014. február 18.

Október végén kaptam születésnapomra. Általában nehéz eltalálni az ízlésemet, de ez telitalálat. Téli parfümnek számomra tökéletes. Mióta megkaptam csak ezt használom és még van benne kicsit több, mint egy ujjnyi. Lehetne tartósabb is, bár Avon parfümhöz képest egész jó, de pl a DKNY parfümöm sokkal tartósabb volt, csak emiatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

v.szilvia789

2014. február 17.

Még tavaly február tájékán vettem, mert egész jó illatnak tűnt avonos cucchoz képest. Valóban nem lenne rossz a ibolya-jázmin-vanília kombináció, de valahogy az arányokat nem sikerült eltalálni. Van benne egy kellemetlen szúrósság, majd inkább az édeskés vanília érződik. Szóval ha avonék kicsit jobban odateszik magukat, akkor egy egészen jó parfümöt alkothattak volna. Tartóssága a kategóriájában jónak mondható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.