Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

kinibaba19

2014. november 12.

Nagyon kellemes illat, a kedvesemnek vettem meg. Neki is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Nagyon kellemes illat, a kedvesemnek vettem meg. Neki is tetszik.

mariann33

2013. december 2.

Az Avon egyik legjobb férfi parfümje(a Mesmerize mellett) szerintem.A kinézete végre ennek nem az a gagyi mint a többi,és az illata is annyira kellemes!A levendulát érezni leginkább,de nem azt a fajta levendulát ami irritál(molyirtós),hanem valami egészen simogatót.Nem sportos illat,inkább meleg,harmóniát sugalló.Egyébként az összes férfi illat jobb az Avonnál,mint bármelyik női,ennek is sokkal jobb a férfi változata.Tartósságáról én nem tudok nyilatkozni,de ez az az illat,ami attól lesz jó,hogy épp csak meglegyint.Nem esne jól túl nagy dózisban,mint amúgy egy illat sem.Ez így pont a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Málni

2013. július 8.

Nagyon kellemes, meleg, fűszeres illatú, bár eléggé hasonílt az elődjére, talán egy picit fűszeresebb/krémesebb, de sajnos vele sem lehet messziről hódítani, mert ez is elég gyengére sikeredett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.