Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Javítja a bőr tónusát, és egyeletssé teszi azt.

sztike

2012. augusztus 30.

Egy flakonnal elhasználtam. Alapozót keresetem eredetileg, a tanácsadónő meg nem érthette egészen a célt, mivel egy ilyet ajánlott. Én nem igazán kötekedtem, akkor még fogalmam sem volt, mi a különbség a kettő között. Végül nagyon megszerettem, főleg a fényvédője miatt. Könnyű volt használni, nem zsírosította a bőröm és jobb volt vele sminkelni, mint nélküle. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Kodi

2012. augusztus 11.

Szerettem, de azt hiszem már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Szerettem, de azt hiszem már nem lehet kapni.

Ella

2012. június 19.

Elsőre nagyon furcsa volt, hiszen opálosan fényes, lilás lett tőle az arcom, ha bizonyos szögben érte a fény. Viszont állagra nagyon szuper volt, folyékony, ugyanakkor jól megmaradt rajta az alapozó, nem csúszkál össze-vissza. A pórusaim is kevésbé látszódtak tágnak, sokkal, de sokkal jobban szerettem, mint a mostani MagiX primert. Sajnálom, hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.