Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: niki, Módosítva: 2015. március 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

4 színű korrektor paletta minden féle bőrhiba javítására:

• Lilás szín, mely egészséges ragyogást ad
  • Rózsaszín a bőrhibák és sötét karikák eltüntetésére
  • Barackszín, ami a megfáradt bőrt élénkíti
  • Sárga a piros foltok ellen

lehner.a92

2014. február 25.

Pénzkidobás ez a paletta, de komolyan. Semmire sem jó, a krémeknek sem szeretem az állagát, olyan furcsán ragadós. Már akkor is éreztem, hogy kellemetlen, mű szaguk is volt... nem ajánlom senkinek sem, mert nem jó semmilyen korrigálásra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Pöti

2013. április 1.

Számomra vicc kategória volt.. Egyik szín se működött rajtam se a karikákra, se az esetleges pattanásokra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

eleonora

2013. március 30.

Egyedül a szem alatti karikákra jó, de azokra is jobb szerintem a reversalist szemránckrém tetejében található korrektor. Pattanásokra nem tartós, és nekem valahogy a színei sem passzolnak a bőrömhöz, az ecsettel való felvitel szerintem lehetetlen küldetés. Nem hiszem, hogy Jillian Dempsey ezzel pepecselne :) Csalódás, csak a szem alattiak miatt kap pontot, mivel a csomagolása is hamar eltörött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

pmarcsi

2013. február 13.

Ezzel a termékkel is úgy voltam, mint sok másikkal: megvettem, mert új volt, és ment is a süllyesztőbe. Konkrétan útáltam. Aztán hónapok múltán előkeveredett, én pedig adtam még egy esélyt... És HURRÁ, mert mostanában egy kedvenc lett!! Tényleg elrejti a patik 100%-át!! Nem is értem miért tettem el akkor! Mindegyis mostmár velem marad!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Manciska

2012. október 7.

A Dark árnyalatot vettem meg, de hogy minek?! Egyedül a sárgás árnyalatát tudtam hasznosítani - ez a szem alatti sötét karikáimat szépen eltüntette, nem ült be a ráncokba sem, ráadásul tartós is volt. A többivel viszont nem tudtam mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Ksari

2012. augusztus 17.

Egyik szín sem volt igazán jó arra, amire kellett volna. Túl krémes állagú mind, nem jó fedésűek és nem tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

blackcat00616

2012. május 18.

Nekem se jött be, a szemem alatti lila foltot, igaz valamennyire halványította, de fénylik és ezzel nekem csak kiemelte, és nagyobbnak tűnik a táskám (nekem mindig van :S ). A citromsárga viszont nekem nagyon is bevált, szépen eltakarja a piros foltokat és a pattanásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Birdy

2012. február 8.

nekem a sárga a piros foltok ellen egyáltalán nem jött be. nekem a zöld szín szokott segíteni. amit itt hiányolok..:\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.