Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Puha kabuki ecset púderek vagy sminkgyöngyök sima és egyenletes felviteléhez.

• univerzális ecset különféle púderekhez
  • hossza: 6,5 cm
  • legszélesebb része: 5 cm
  • nejlonsörtékből készült

Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Betti21

2019. november 8.

Valószínűleg egy újabb kiadást vásároltam mert amit kaptam az nagyon szép és rendkívül puha a szőre, amit kicsit meg is rángattam kezdésnek de nem hullik. Kevés púdert használok ezért mind a palleta mind gyöngyök felviteléhez tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Mia0602

2019. szeptember 22.

Ez a kedvencem! Pihe-puha és univerzális arcecset púderekhez. Mint a többi Avonos ecset jó minőség- szuper áron. Tartós, nem hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

izabella73

2019. május 1.

Sajnos nekem nem igazán vált be,az essence kabuki ecsetét jobban szeretem.Nem tudom szépen felvinni vele a púdert.Pozitívum viszont hogy nem hullajtja szőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Brndtt

2018. július 12.

Kedvenc ecsetem. Púdert és sminkgyöngyöket szoktam vele felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Kedvenc ecsetem. Púdert és sminkgyöngyöket szoktam vele felvinni.

Oklaudia04

2018. június 14.

Jo kis termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Jo kis termek!

Kinguci123

2018. június 14.

1 éve rendeltem. Ezzel viszem fel az arcomra a púdert. Nagyon selymes, teljesen szépen egyenletesen viszi fel az anyagot, nem nyeli el. Puha nem hagy szúró érzetet. 2 hetente ki szoktam mosni, nem hullanak ki a szálak belőle. Nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

syrin

2018. április 7.

Ősszel vettem és púderezéshez használom, eddig meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Ősszel vettem és púderezéshez használom, eddig meg vagyok vele elégedve.

Narbeleth

2018. február 18.

Nagyon kezdő vagyok, én a kis púderszivaccsal szoktam felvinni alapozóval a púdert, ezzel meg "letörlöm" a felesleget. Remekül bevált, nem töröl le mindent, tényleg csak a felesleget. Sűrű, tömött ecset, de nem nehéz tisztítani, nem ragaszkodik hozzá a púder. Kézre áll, gyorsan használható, és könnyen tárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

nkatika

2017. október 13.

Mattító púdergyöngyök legszebben vele applikálhatók. Nem vesz fel felesleges mennyiséget, még csak leütögetnem sem kell, abszolút perfekt. Másik mattító, sminkfixáló púderhez is kiváló, de mégis a gyöngyök legjobb barátja. Ketten alkotnak egy igazi egységet. Kellően hajlanak a puha szálak, nem karistolják a bőröm. Kényelmes mérete miatt jól kézre áll, használata élvezet. Örülök, hogy erre esett a választásom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

SchmitterBettina

2017. június 23.

Szeretem nagyon! Púderhez használom. Finom puha, sűrű , nem hullik, és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.