Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitty9526, Módosítva: 2018. július 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

A speciálisan formázott felső résszel az egész arcra felvihető az alapozó, még a nehezen elérhető területekre is, a puha alsó részével pedig púdert vagy pirosítót vihetsz fel.

rebus1986

2019. március 23.

Nem rossz, szeretem használni, sokkal könnyebb vele eltávolítani a sminket, mint a vatta lapokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Kriszta180222

2019. január 9.

Nekem sem jött be. Szépen megszívja magát, viszont nekem nagyon csalóka maga a szivacs, mivel tapintásra kellően puha, viszont az arcon használva már közel sem olyan jó, nagyon keménynek érzem. Ezen kívül csatlakozom az előttem szólóhoz, nem dolgozza el az alapozót, amit nem szív magába azt inkább csak elkenegeti. Púderhez néha használgatom, de amúgy egy nagy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

sztike

2018. augusztus 9.

Update:
Kövezzetek meg, de én ettől megválok. Az agyamra megy. A vágott fele nem egyenes, hanem homorú, ezért (vagy a bánat tudja, miért) a széle folyamatosan csíkot hagy az arcomon. Nem igazán segít eldolgozni az alapozót, az elején inkább leszedte, most már csak pacsmagol (inkább csak "átcsoportosítja" az alapozót: az egyik helyről felszedi az alapozót, a következő érintésnél meg csíkot hagyva leteszi), de nem adja azt a hibátlan összképet, amit más blenderekkel el lehet érni. A homorú vágás miatt nem tudok vele szem alá púdert rakni, az alja erre jó lenne, de az meg ugye nem fér be a szem alatti területre. Sajnálom, mert a rózsaszín bejött, azt szívesen használom. Felajánlom a nővéremnek, ha neki nem kell, akkor sajnos kuka.

2018-07-24:
Az avon rózsaszín sminkszivacsa annyira bejött, hogy megrendeltem ezt is. 2-3 héttel később anyukám hívott is, hogy "kislányom, megjött a (bocsánat, de így mondta) fityma, amit rendeltél". Hát amíg nem mondta, nekem nem tűnt fel a forma, pedig elég morbid egy arcra használatos szivacstól :D Mindenesetre az anyaga kb. ugyanaz, mint a rózsaszín tesónak, viszont nekem az jobban szuperál. Ennek nincs ugye hegye, ami tök jól odafér a szem alatti területhez, a vágott fele a nagyobb területeken jól működik, de az orr mellett és a szem alatt eléggé problémás nekem. Valahogy szerintem több alapozót is szív magába, legalábbis gyakran az az érzésem, hogy inkább leszedi, mint eldolgozza az alapozót. Az alját én púderhez használom, arra egész jól bevált. Nem rossz, de nem fogok belőle újat rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Update:

2018-07-24:

lena2611

2018. augusztus 9.

A legjobb, amit eddig kipróbáltam. Az alját a végén használom, hogy a felesleget is leszedje/eldolgozza. A hegyesebb vége miatt a szem körüli részekhez is odafér s kevés anyagot pocsékol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kitty9526

2018. július 24.

A legjobb sminkszivacs, amit eddig próbáltam. Nagyon gyorsan és egyenletesen oszlatja el a korrektort (CC krémet mostanában ecsettel dolgozom el az egész arcomon). De hogy tényleg szuper gyorsan értem el a kívánt hatást. Reggeli rutinom egyik legjobb része ennek a használata. Az alját én nem használom semmire, arról nem tudok nyilatkozni, de ha újra lesz a katalógusban biztosan rendelek még legalább egy tartalékot. Nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.