Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Egy kerek és egy ferde ecset, hossza: 20,4 cm

doranyilas

2018. július 30.

Nem durva az ecset resze, meg vagyok elegedve vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Nem durva az ecset resze, meg vagyok elegedve vele

Marababa

2015. február 15.

Nekem ez a kedvenc sminkecsetem. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Nekem ez a kedvenc sminkecsetem. Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

cafeconsal

2014. július 23.

Kellemes meglepetes. Nekem a puderes fele kicsit kicsi, igy azt hasznalom pirositohoz, a masikat konturhoz. Megvan egy ideje, nem hullott ki azota egy szala sem szerintem. Praktikus, olcso, ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Erika01

2014. május 27.

Eletem egyik legjobb ecsete!!!
A pufibb kor alaku veget puderezeshez hasznalom a ferde veget pedig bronzosithashoz illetve pirositashoz. Mind a ket vege kisse tomor, de ezert is tokeletes mert elegendo festeket vesz fel. Egyenletesen tudom vele eldolgozni a festeket. A tobb funkcioja miatt praktikus igy mindig nalam van. Imadom!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Eletem egyik legjobb ecsete!!!

doriracz94

2013. június 13.

Heló mindenkinek ! Az előző kampányban rendeltem meg az Avon-tól ezt a kétvégű púderecsetet és NAGYON meg vagyok vele elégedve ! Ez egyik végén nagyobb és kör formájú a szőr (ez alkalmas a púder felviteléhez) ,a másikon pedig vékonyítva van (én ezt a felét a pirosító felviteléhez használom) és ez nagyon egyszerűvé teszi,hogy szépen alakíthassam a pirosító ívét az arcomon.Az ecset szőre nem pogyog,és a mosása után sem deformálódik el a formája. A tok amit adnak hozzá,lehetővé teszi az egyszerű tárolást ! Nekem nagyon bevált,csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

mozartkuglof

2013. június 3.

Kb. egy-másfél hónapja vettem meg. Meg vagyok vele elégedve, igaz, eddig más ecsetem nagyon nem volt. De azt összehasonlítás nélkül is meg tudom állapítani, hogy nem csíkoz, nem hullik, ami abszolút pozitívum kell, hogy legyen.Szerintem jó vele dolgozni is. Azért kap négy csillagot, mert nincs túl sok összehasonlítási alapom, és egy kicsit valóban lehetne nagyobb a fejük, egy árnyalatnyit lazábbra fogva a szálai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Rege

2013. április 26.

Az ötlet nagyon jó, de sajnos az enyém hamar kilazult, s most két darabban van :( A ferdével nagyon elégedett vagyok, pihe-puha és szépen felviszi a pirosítót és/vagy bronzosítót, de a kerek fejű ecset valamivel durvább érzetet kelt az arcbőrön, így a púder felvitelére inkább azt a mini ecsetet használom, ami az Avon 24k sminkkészletéből való, az tényleg finom puha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

ljudith78

2013. április 12.

Hát persze hogy kellett nekem egy ilyen ecset a meglévő ki tudja hány mellé :) Minőségre valóban jó, én csak a méretével nem vagyok kibékülve, lehetne nagyobb a feje (mindkettőnek).
De ettől függetlenül jó társam lesz utazáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

De ettől függetlenül jó társam lesz utazáskor.

shara88

2013. április 10.

El vagyok ájulva ettől a terméktől! Fantasztikus és valóban nagyon praktikus, hogy 2in1! Pihe-puha szálai vannak és a tok is nagyon hasznos, nkem nincs gondom vele, örlük neki, hogy valahol tárolni tudom és meg is tudom védeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

pink sunrise

2013. április 10.

Megvan az utazós"kettőt egy csapásra"ecsetem:) Igaz hogy nem húú de nagy,de tömött és szép kis ecset,teljesen megérte az árát.A tokja is jó,csak tényleg vigyázni kell hogy a húzókájával ne csípjük be a szálakat.Lehetne több ilyen 2in1 ecset,praktikus utazásnál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.