Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Avon.hu, 1199 Ft

Megkönnyíti a szemhéjpúderek felvitelét. Anyaga: alumínium cső nejlon sörtékkel.

Ár: 1199 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

fokyandi

2020. március 8.

Szeretem. Könnyű vele dolgozni, nem hullik a szőre, puha, nem karcol. Jól tisztítható gyorsan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

KarVivien

2020. január 12.

Korrekt áron egy nagyon praktikus és jól használható ecsetet kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Korrekt áron egy nagyon praktikus és jól használható ecsetet kaptam.

Lovemyhair

2018. november 5.

Nagyon jó ecset. Mindkét végével szépen lehet dolgozni, eléggé puha, nem hullik. Nagyon szépen egybe lehet dolgozni vele a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Risella

2018. október 5.

Én eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Kényelmes a fogása, puha a nagyobbik fele, a célnak megfelelő, de ami a legfontosabb, hogy eddig nem hullott a szőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 5.

Colette221

2018. október 4.

Nem nagyon szeretem a kétvégű ecseteket, nem praktikusak tárolás szempontjából. A kisebb ecset miatt viszont megvettem. Ráadásul akciós is volt. A kicsi merevebb mint amire számítottam, csalódott vagyok, de így is használni fogom. A nagyobb része puha, eddig úgy néz ki, hogy nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.