Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

spavanilly

2015. december 7.

Ajándékba kaptuk a narancssárgát, teljesen értelmetlen termék. Semmi színe nem volt, az illata meg olyan mű, hogy nem kentem be vele az egész gyereket... Biztos nem vennék, nem is fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

LPetra

2013. április 16.

A zöldnek van színe!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

A zöldnek van színe!

Anna28

2013. március 14.

Hatalmas csalódás! Ha tudnék, 0-t adnék neki! Kisfiamnak rendeltem, hogy játszunk vele a kádban. De egyszerűen semmi színe! Hiába rázogatom, "gurigázom" a bőrünkön, egyszerűen, ami kijön belőle (ha egyáltalán jön ki valami) olyannyira halvány színű, hogy nem is látszik. Még jó, hogy nem normál áron vettem. Többet SOHA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

pannongirl

2013. január 20.

Egyik kis barátnőm kapott ilyet a Mikulástól, nagyon tetszik neki, egész kellemes az illata, csak a miénkkel pont az volt a probléma, hogy túlságosan folyt.
Megvenni én sem venném meg, de egyszer-kétszer élvezte a fürdést vele a csajszi! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Honeyhair

2012. augusztus 7.

Szegény gyermekemet már előre felbuzdítottam, hogy milyen jó lesz majd ezzel bohóckodni, aztán az első használat után küldtem is vissza. A flakonból csak nagy nehezen lehetett elővarázsolni valami halvány maszatolást, ezzel színezni, bőrre rajzolni szenvedés, mosakodásra végképp nem alkalmas. Az igazi, nagybetűs pénzkidobás! Nulla csillagot miért nem lehet adni?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

eszter

2012. július 29.

Szinte semmi színező hatása nincs, nem habzik, mű narancs illata van, egyszóval nem nagyon tudom mire is jó ez a termék! Ráadásul az ára sem olcsó, szerencsére mi ajándékba kaptuk, nem venném meg, sokkal jobb a DM-es változata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.