Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2016. június 27.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

•  különleges szerkezetével hatékonyan tisztít
  • gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket
  • eltávolítja  asminket és fölösleges faggyút
  • 100 % természetes - nem irritálja még az érzékeny bőrt sem

Carrie

2019. május 5.

Szuper dolog ez a kis szivacs! Tág pórusúaknak kötelező! Az arcbőröm láthatóan tisztább mióta ezt használom. Kiderült számomra, hogy még a micellás víz és jó fajta habzó arclemosó együttes használata sem távolít el minden sminkmaradványt, ez pedig tényleg tökéletesen kiszed mindent a pórusokból, mivel a fentiek után ezzel megismételtem az arclemosást és még látszott a szivacson a bb krém maradványa. Ezt használva pedig elég egy minimális mennyiség az arclemosóból, mivel több habot képez. Persze nem szoktam mindig kétszer arcot mosni, reggelente azért nem vagyok ilyen alapos, nincs is szükség rá nyilvàn. Először azért féltem a használatától mert az arckefe nekem durva volt, de ezt bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek is! Naponta-kétnaponta esténként bőven elég használni, azért minden arcmosáshoz nem biztos hogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

katuc77

2016. november 17.

Még régebben, akciósan vásároltam meg, mert nagyon kíváncsivá tett, hogy tényleg akkora csoda-e, mint ahogy beszélnek róla. Nem használom rendszeresen, de úgy 3-4 naponta eszembe jut, és akkor szívesen használom. Nem ezzel tisztítom meg az arcomat a teljes sminkemtől. Előtte lemosom a szemfestéket, majd micellás vízzel vagy kendővel törlöm át az arcomat, és ezzel csak a maradékokat távolítom el. Viszont ha radírozok is, akkor minden alkalommal, miután lemostam vízzel az arcradírt, áttörlöm, átmasszírozom vele az arcomat. Nagyon kellemes érzés a használata, igazán puha, és finoman bánik a bőrömmel. Utána mindig az az érzésem, hogy nagyon puha lett az arcom. Ennek ellenére mégsem érzek késztetést, hogy minden este ezt használjam. Ebből is látszik, hogy számomra nem egy nélkülözhetetlen darab, bár tény, hogy amikor használom, azt szívesen teszem. Nem hiszem, hogy újra meg fogom vásárolni, ha tönkremegy, de nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

beapotos

2016. november 3.

Nagyon kellemes használni. Egy arctisztító tejjel használom ami szintén avonos. A miteszereket hát mondjuk úgy hogy kordában tartja. Pattanásokat sem tapasztaltam nemis tudom mióta. De szerintem ha rendszeresen tisztítod a bőröd akkor a legtöbb terméknél ezt kapod. Szerintem mindenképpen ujravevős( bár már használom fél éve és semmi baja ugyhogy nemtudom mikor fog elhasználódni) meg komolyabb arctisztító gépet nem tervezek venni a közeljövőben. Ugyhogy azt mondom jobb ezzel tisztítani az bőröm mint a kezemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Izabel

2016. szeptember 2.

Én is akciósan vettem és nem drágállom, mert máshol ennél drágábban láttam, az ebay-ről meg nem szívesen rendelnék. Egyelőre még nem véltem felfedezni érdemi változást, de reményeim szerint idővel kifejti hatását. Kíméletes és jól tisztít, de később még vissza jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. augusztus 27.

Csuda tudja...Hiszen más jó is történik a bőrömmel most (lásd: nemrég kezdtem el a Priody-szérumot használni), hogy nem tudom, ennek külön milyen lenne a hatása. Használom önmagában enyhén meleg vízzel meg arctejjel is, és tényleg jó tisztít, és tényleg kevesebb arctej kell. De úgy veszem észre, arra vigyázni kell, hogy a szánkat nagyon ne simogassuk vele, mert nekem kicsit kipirosította, szárította.
Szerencsére akciós áron vettem, de ahogy itt olvasom, ez még mindig nagyon drága a másutt elérhető árakhoz képet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Dézi

2016. július 19.

Szépen tisztít, mitesszerekre és hámló arcbőrre szuperül működik, minimalizálja az arctisztító mennyiségét, valamint pihepuha lesz tőle a bőröm. Kifogástalan ez a szivacs, egyedül az ára miatt tudok pontot levonni, mert a 300 ft-os ebayes változat is pont ugyanilyen jó. Ez már a második próbálkozásom a drágább szivacsokkal, de most ezután megfogadtam, hogy legközelebb már csak ebayről fogok rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

nkatika

2016. július 13.

Olvasgattam erről a konjac szivacsról, hogy hű, ez élő organikus, meg hűtőben kell tárolni... No, Avon ezt megoldotta. Kezdeném azzal, hogy a csomagoláson a megnevezésen kívül egyáltalán semmi különleges infó nincs magyarul. Láttam, hogy a zacsiban vagy egy tájékoztató karton, hát, abban sincs semmi magyar vonatkozás! Jó, hogy angolul elboldogulok. Nos: jelen esetben sem élő cuccról nem beszélhetünk, sem extrém tárolásról. A zacskóban is egy teljesen szárítva préselt egyed lapult. Teljesen fehér - de nem volt választék, hogy zsíros, érzékeny bőrre, stb. Szóval ez az egy volt kapható. Elvileg száraz és nedves formájában is használható - nos, nem hiszem, hogy erre a smirgli-fílingre vágyik-e valaki :) Én áztattam, s lám, szép féldomború izé lett. Teljesen elvarázsol! Olyan furcsán zselés érzetű használatkor. Szivacsos állagából adódóan nagyjából fele mennyiségű arclemosóra van csak szükségem. Szépen tisztít, érzékenyebb felületen is. Igazából nincs ideje visszaszáradni nálam, mert szinte képtelenség teljesen kifacsarni szegényt. Úgy vettem észre, hogy sokkal simább a bőröm, valószínűleg az elhalt hámsejteket észrevétlenül eltávolítja.
Nem volt olcsó cucc, de boldogok vagyunk együtt. Ha lehetőségem lesz még egy vásárlására, megteszem, hogy legyen tartalékom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 13.