Avon

Ár:   1409 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Alkossa meg saját, egyedi körömmintáit! Használja az ecsetes végét csíkok festésére. Használja az apró fémgömbös végét a pöttyös díszítéshez.

Enc

2018. január 16.

Az ecsetet egyszerűen nem tudom használni, viszont a pöttyözős vége jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Az ecsetet egyszerűen nem tudom használni, viszont a pöttyözős vége jó.

aranypáva

2015. december 15.

Az ecset semmire nem jó, a másik végével szép pöttyöket lehet csinálni. Akciósan vettem, de utólag már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

NovErke

2015. november 1.

Egy kis gyakorlás kell, mire ráérez az ember a technikájára, de utána nagyon szépen lehet vele mintázni. Kis virágokat szoktam vele festeni a körmömre, de még a szememre is szoktam vele tusvonalat húzni, arra is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

rizspufi

2015. július 12.

A pontozó vége nagyon jól használható, szeretek vele dolgozni. Az ecset vége az siralmas. Igazából kíváncsi voltam, hogyan tudok dolgozni vele, ezért rendeltem, pár száz forint volt. Egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Andrejja

2015. május 28.

Pár használat után leesett mind a két vége... Az ecsetet egyszerűen bárhogy próbáltam, nem tudtam szépen használni. A pontozó részével nem lenne baja, ha még egybe lenne a szárával, de semmivel nem jobb, mint egy fogpiszkáló... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

bandita

2014. december 30.

Annyira olcsó volt, hogy semmiképp sem akartam kihagyni, hiszen körömlakkal való mintázáshoz sohasem lehet elég ecsete az embernek!
A lakkok oldószerét, és az acetonban való mosogatást nem bírják szegénykék sokáig.

A pontozó vég nagyon aprócska, jól használható.
Az ecsettől nem vártam sokat, de érdekes módon nagyon jól bírja a kiképzést, sőt, a folyamatos használat során egyre jobb és jobb!.
Szintetikus szőrű, nem hullik, és frankó, rugalmas szálakból áll. Számomra vaskos volt a mérete, ezért speciális módon megvágtam, hogy tűhegyes legyen a vége.
Külön díjazom, hogy hófehér színű, mert így jól látom, hogy sikerült-e kitakarítanom belőle a színes körömlakkot. A tisztogatással nincsenek nehézségeim.
Ennyi pénzért nagyon megérte, még akkor is, ha nem ez életem díszítő ecsetje! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 30.

A pontozó vég nagyon aprócska, jól használható.

Rogers Judit

2014. augusztus 28.

Jobbra számítottam ennél a terméknél.:S
Az ecset részét hiába tisztítottam úgy beszáradt nem tudtam vele mit kezdeni ha egyből ki is tisztítottam alaposan..Összeszáradt.A pontozó része még Istenes.:) De nem lehet vele szép kis pontokat csinálni.Kicsit macerás de az még elviselhető.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Jobbra számítottam ennél a terméknél.:S

Happiness28

2014. július 14.

A pontozó része jó, de az ecsetből egy az egybe kijött az összes szál , de amikor jó volt akkor se volt igazán használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

Erika01

2014. május 27.

Az ecsetet meg ugy ahogy,de a pontozo veget sehogy sem tudtam hasznalni. Nem tudom, hogy en vagyok e ilyen bena v mert nem a legjobb koromdiszito, de nekem nem valt be. Az ecsetes resz csikot hagy maga utan es ettol nem lesz valami szep. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

2014. január 24.

Szépen lehet vele díszíteni, de annak aki nem manikűrös szerintem felesleges..Nekem is van egy ilyen díszítőm, de az ecset része tönkre ment. A pontozó részét meg egy tűvel, vagy gombostűvel lehet helyettesíteni. Én most egy tűt használok, amit egy radír végű ceruzának a végébe beleszúrtam..tökéletesen megteszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.