Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, Módosítva: 2019. október 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

12 féle követ tartalmaz, mellyel egyedivé teheti manikűrjét.

A szett tartalma: körömdíszítő kövek, csipesz a körömdíszítéshez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

1. Nem kaptam csipeszt hozzá!
2. Alin és Wishen 200-300 HUF egy ilyen
3. Egy napot nem bírnak ki. (Érdekes, mert a máshol vásárolt kövek még 7-8 nap után is a helyükön vannak)
4. Gagyi kínai borzasztó drágán.
Röviden ennyi.
Ja a másik se különb, amelyikben csillag, négyzet és szívek vannak, Ja de! Az rosszabb.
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

1. Nem kaptam csipeszt hozzá!
2. Alin és Wishen 200-300 HUF egy ilyen
4. Gagyi kínai borzasztó drágán.
Röviden ennyi.
Nem ajánlom.

bandita

2016. szeptember 28.

Műanyag díszítő kövecskék, egy olyan tárcsában, ami kimeríti a gagyi termék fogalmát.
A csipesz az egyetlen, amiért érdemes volt megvenni, a díszítő elemek szót sem érdemelnek.
Nálam, már szállítás közben szétesett a doboz, és összekeveredtek a sorjás szélű darabkák.
Egy élmény volt feltakarítani a nappali padlójáról őket! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Egy élmény volt feltakarítani a nappali padlójáról őket! :D

Emci

2016. szeptember 17.

Ú, hát én nagyon szeretem, szinte mindig használom!Nagyon szép kiskövecskék vannak benne!És nagyon sokáig kitart egy éve van meg és még mindig sok van benne!Nem bántam meg, ez a köröm díszítő meg van még arany-ezüstös színben is az Avonnál, de az nekem nem tetszett így nem rendeltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Vzsl05

2016. augusztus 4.

Nagyon szép kövecskék vannak benne és a tároló is praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Nagyon szép kövecskék vannak benne és a tároló is praktikus.