Avon

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Lapos hajkefe hajegyenesítéshez.

• csúszásmentes nyéllel
  • ideális a haj kisimításához
  • elbánik a kellemetlen csomókkal, anélkül, hogy tépné a hajat

lndnmvlszl

2019. március 30.

Nagyon jo. Gyorsan kocolodik a hajam nagyon, de ez kordaban tartja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon jo. Gyorsan kocolodik a hajam nagyon, de ez kordaban tartja

anee888

2018. május 23.

Szeretem használni, meg vagyok vele elégedve, hosszú hajra jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Szeretem használni, meg vagyok vele elégedve, hosszú hajra jó választás.

HenriettaDalma

2018. április 14.

Remek hajkefe! Jól kifésüli a hajat, anélkül, hogy kitépé az összes hajszált, mint sok más fésű. Szárításkor is használtam, hogy egyenes legyen a hajm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Kingus23

2016. december 5.

Szuper, kibontja a gubancos hajam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Szuper, kibontja a gubancos hajam :D

esztii08

2016. június 26.

Nekem az új verzió van meg egy ideje, teljesen meg vagyok vele elégedve. Viszonylag hosszú, egyenes hajam van, tökéletesen kifésüli.:) +pont, amiért egyik gömb sem hullott le róla, féltem, hogy ez is 1 hónap után tönkremegy, de nagyon jól bírja.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

ivci

2016. március 21.

Ha jól kezeljük, és vigyázunk a hajunkra, akkor nem tépi, és hosszú hajra kifejezetten kényelmes fésülést eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

Anheszenamon

2015. május 30.

Nekem hamar tönkrement, lepotyogtak a kis gömbök a szálak végéről. Ráadásul a hajkefe nyele gyorsan megkopott, mind lejött róla a szín. Egyszer még a mosógépet is megfogta, el sem tudom képzelni, hogyan. Szóval én semmiképp nem vásárolnám újra ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Rogers Judit

2014. augusztus 28.

Imádom.:) Nem tép,gyorsan bont és nem esik le a gömb a szálakról.:) Csatlakozom az előttem szólóhoz.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

tina.orosz

2014. augusztus 16.

Kedvenc fésűm az egész galaxisban! Régóta megvan és talán egy vagy kettő kis gubacs esett csak le a szálakról, és mintha kevésbé húzná a kócos hajam mint a kisebb hajkefe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Suwun

2014. augusztus 15.

No tehát. Egy kis nyelvészeti kötekedés következik. A fésűhöz (valamint egy másikhoz, az ovális hajkeféhez is) adtak egy kis cetlit, amire két mondatnyi információt nyomtattak, mindezt nagyon sok nyelvre lefordítva. Ez a két mondat magyarul így szól:
"Néhány hajápoló készítmény reakcióba léphet Advance Techniques hajkefékkel vagy fésűkkel. Javasoljuk, hogy bizonyosodjon meg arról, hogy ne legyen a kezében hajápoló készítmény, mielőtt a tükröt használná."

Ennek a két mondatnak semmi értelme... Nem tudom, ki volt az a barom (elnézést, nem találok szebb kifejezést rá), aki képes volt az eredeti, angol nyelvű szöveget így lefordítani, de ezúton szeretnék gratulálni neki. Persze, szerintem mindenkinek egyértelmű, hogyan kell egy hajkefével megfésülködni, de miután ezt elolvastam, azt se tudtam, mit kezdjek ezzel az információval. Mit akar ez jelenteni? A hajolaj le fogja olvasztani a műanyagot, vagy mi a fene? Gyakorlatilag ez volt az egyetlen, amire asszociálni tudtam az első mondatból, lévén a jelentése körülbelül ez lenne. Mintha burkoltan azt akarná mondani, hogy ha a hajadra kensz valamit, akkor a műanyag rá fog olvadni a fejedre.
A mondat második fele meg, hát azzal meg pláne nem tudtam mit kezdeni. Ne nézzek a tükörbe, ha a kezemben van egy hajápoló készítmény? Vagy mi? Egy tükröt amúgy se lehet "használni".
Napokon át birizgálta az agyamat, hogy mit akar jelenteni ez a két mondat. Nem hiszem, hogy az én értelmezési készségeimmel van a gond. Egyszerűen csak arról van szó, hogy a cég nem vette a fáradtságot, hogy magyarul _értelmesen_ beszélő fordítót fizessenek erre a két mondatra.
Tehát elolvastam angolul. Kíváncsi voltam, hogy tényleg féljek-e attól, hogy a hajápolóm kémiai reakcióba lép a műanyaggal, vagy sem. Érdekes módon angolul máris lett értelme mindkét mondatnak. :D Szó sincs arról, hogy ne érintkezzen a hajkefe a hajápoló készítményekkel. Vagyis a második mondatban igen, de csak azért, mert hogy akkor ragacsos lesz, és meg kell tisztítani. Igazából csak arra akarta felhívni a cetli a figyelmem, hogy bizonyos hajápoló készítmények hatására nehezebben lehet fésülködni, mert ragacsos lesz a hajam, vagy a fésülködés után a végeredmény más lehet, mert pl nem tudja kisimítani, vagy valamilyen egyéb hatása lesz. Nem olyan bonyolult dolog ezt kifejezni. Az Avon igazán fizethetett volna egy olyan fordítót, aki tud is magyarul. Meg lehetőleg angolul is. Mert tükörről sehol nem találtam egy szót sem. Hacsak nem google fordítót használtak. Mert ez kb az a szint. Szerencsétlen vásárló meg nem tudja, mit olvas.

A fésű ettől függetlenül korrekt, nincs vele baj. Épp azt kapja az ember, amit elvár. Göndör hajra persze nem használható, de a pici kis hullámokat szépen ki lehet vele egyenesíteni. Nekem még nem potyogtak ki róla a gömböcskék a kefevégekről, s nem is tépi a hajam. Nagyon dús a hajam, így ennek örülök, ez állandó probléma, igaz, még csak egy hete van meg.
Az igénytelen fordítás miatt azonban maxos csillagot nem adok. Az ilyen apróságokra igazán odafigyelhetnének.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.