Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. július 8.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Sűrű sörtéjű, lapos sminkecset az arc kontúrozásához.

• profi kontúrecset
  • hossza: 15 cm
  • szintetikus sörtékből készült

csokibeka

2017. január 19.

Számomra használhatatlan, de kísérletezgetek vele, lehet én vagyok a béna...mindenesetre 2. mosásnál már hullik nagyon a "szőre" :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

danyadi77

2016. december 27.

Nem sokat kontúrozok, de ha igen, ezt használom. Puha, tömött, jó forma, pont megfelelő méret.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Yubiri

2016. július 15.

Kontúrozok, (néha pirosítózok) vele, sokkal jobb, mint a többi ecsetem, nehezebb vele bohócosodni :) Szép sminket tudok vele készíteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.