Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2022. március 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• áttörő, polimerrel gazdagított formulája extra hosszúságot kölcsönöz,
  • keféje segít még a nehezen elérhető szempillákra is felvinni a formulát,
  • nem maszatolódik, nem csomósodik és nem pereg le.

Ár: 1499 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Charmingrose

2022. július 5.

Elhasználtam egy tubussal, egészen bejött, pedig nem vagyok annyira oda az Avon spirálokért. Tényleg nem maszatolódik és nem pereg le, de azért kicsit trükközni kellett vele, mert néha sok festéket vitt fel. Utóbbi probléma kevésbé okozott gondot, ahogy kezdett száradni a festék. Színe szép fekete, az érzékeny szememet nem csípte, nem irritálta. Két rétegben egészen szép pillákat tudtam vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

Fragolina

2022. július 3.

Szeretem, hogy szép hosszú szempillákat csinál és nem dúsít. Akkor használom, amikor ezt a hatást szeretném elérni. Maszatolódást én is tapasztaltam alkalmanként, de amikor tudom, hogy a spirálomnak egész nap tartania kell, nem ehhez nyúlok. Ezért vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 3.

MissScorpio

2022. június 13.

Minimálisan pereg, szépen hosszabbítja és íveli a pillákat, mai, műszempilla hatást eredményezve. Alapból nem könnyezik az érzékeny szemem tőle, bár a nap közepére van egy kis panda-szemem, de ez semmi ahhoz képest, amit más menő spirálok csinálnak velem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Kattty93

2022. június 3.

Dúsít és hosszít is, bár egy rétegben kevés, ha több réteget viszek fel, akkor meg már hétköznapokra nekem egy kicsit sok.
Napközben tartós, nem kenődik vagy pereg szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

Napközben tartós, nem kenődik vagy pereg szét.

spavanilly

-kizárólag hosszabbít, semmit sem dúsított
-nagyon krémes-vizes a festék, ezért könnyen maszatolódik
-felvitelkor kicsit szúr az applikátor
-bumszli tubus

Én nagyon sok AVON terméket használok és szeretek, és őszintén többet vártam ettől a spiráltól.Aki szereti a natúr hatást, annak biztos jó, de én azok közé tartozom, akik csak alkalmanként sminkelnek és nyilván olyan alkalmakra, amikor "látszó" szempillákra van szükség.
Ez a kis "Legendary" semmi drámai hatásra nem képes, igaz-picit hosszított, feketére festi a pillanat. Rétegezni minimális-óvatosban érdemes csak, mert a szempillákat összetapasztja. Nem képez kemény szempillákat és könnyű lemosni.
Évek óta kutatom a Big&Daring méltó utódját. Ez sem lesz az.
Hatásához képest az árát is sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

Pozitívumok:
-szép, telt fekete szín

Negatívumok:
-kizárólag hosszabbít, semmit sem dúsított
-nagyon krémes-vizes a festék, ezért könnyen maszatolódik
-felvitelkor kicsit szúr az applikátor
-bumszli tubus

Évek óta kutatom a Big&Daring méltó utódját. Ez sem lesz az.
Hatásához képest az árát is sokallom.

wiwee

2022. május 17.

A valaha használt legjobb szempilla spirál.
Felül múlja az összes gondolatomat.
Nem csomósodik,nem ragad és nem mászik le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

A valaha használt legjobb szempilla spirál.
Felül múlja az összes gondolatomat.
Nem csomósodik,nem ragad és nem mászik le.

Paulaanka

2022. május 13.

Engem nem győzött meg. A kefèje hasonlít a Maybelline Sky High-hoz, viszont a festèk túl híg, nem vonja be a pillákat. Hamar kenődik is, nekem nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 13.

Luxory

2022. április 25.

Nem kedvenc, pedig nagyon akartam. Panda pillák összeálva, sem dúsításhoz sem hosszabbításhoz nem tudom használni. Egyetlen pozitívum hogy nem pereg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

zsazsikus

2022. április 21.

Ha tehetném, 10 de akár 20 csillagot is adnék, mert ez a spirál ZSENIÁLIS!
Apró pilláim vannak, amiket nagyon nehéz begöndöríteni, pláne látványos végeredményt elérni velük... Éppen ezért eddig kevés olyan spirált találtam, ami megfelelt volna, de ez a szempillaspirál határozottan életem eddigi legjobbja! Nem dúsít annyira, cserébe brutálisan hosszítja a pilláim, és szép ívet is varázsol nekik. Nagyon tartós, nem pereg, nem folyik le a nap végére, és még lemosni sem nehéz. Ahogy előttem is írják, a kefe is épp a szükséges mennyiséget veszi fel, nem tocsog, nem kell leszedegetni belőle.
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

Ha tehetném, 10 de akár 20 csillagot is adnék, mert ez a spirál ZSENIÁLIS!
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Noncsikaaa

2022. április 5.

Azon ritka spirálok közé tartozik, amelyek keféje éppen csak pont annyi festéket vesz fel, amennyi elegendő! Szépen hosszabbít, dúsít, nekem a 3. rétegnél kezdett csomósodni, ami meglepően jó teljesítmény. A kúpos kialakítású keféjével nagyon szépen lehet dolgozni. Nem pereg, nem is maszatolódik, úgy tűnik, hogy van egy új kedvenc spirálom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 5.