Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2022. március 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

• áttörő, polimerrel gazdagított formulája extra hosszúságot kölcsönöz,
  • keféje segít még a nehezen elérhető szempillákra is felvinni a formulát,
  • nem maszatolódik, nem csomósodik és nem pereg le.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

zsazsi1

Korcsoport: >54
2023. június 1.

Szépen ível, hosszabbít, az Unlimited mellett ez az egyik kedvenc, és nagyon baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 1.

Moony

2022. december 14.

Csak és kizárólag a duci kefés spirálok váltak be nekem, mindig is. Akármikor kísérleteztem bármely márka szilikonos, vékony keféjű spiráljával, mindig bebuktam. Ha már benne vagyok nyakig Avonba, gondoltam kipróbálom, mert annyian dicsérték, de megvártam míg lemegy a hájp körülötte. Kár volt halogatnom... Ez egy csoda, mindent tud. Hosszít, vastagít és ami nekem a legfontosabb, ível is, nem is akárhogy, valamint nap végére sem potyog vagy maszatolódik, pedig extrán zsíros a bőröm. Remélem soha nem változtatnak az összetevőin, nagyon fogom sajnálni ha mégis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 14.

ANDREAA

2022. szeptember 18.

Annyi, de annyi sirált kipróbáltam már.. ez benne van a top3-ban! Nagyon szuper! 2 rétegben nekem tökéletes, dús, hisszú pillákat varázsol (én mondjuk van amikor még rétegezem és olyan lesz a végeredmény, mint anno a Loreal Miss Hippy-nél :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 18.

mkdorina

2022. augusztus 19.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szép hosszú, ívelt pillákat csinál, nincs csimbókos összhatás. Tartós, nem pereg le, olajos sminklemosóval könnyedén eltávolítható. Biztos fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

Jelizz

2022. július 31.

Szep spirál ,csajos. Nekem tetszik ,szepen iveli a pillaimat olyan 1-2D pilla hatást nyújt. Nem maszatolódik ,nem pereg. Nem olyan extrém spirál ,de nekem tetszik. Az arat sokkalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 31.

Charmingrose

2022. július 5.

Elhasználtam egy tubussal, egészen bejött, pedig nem vagyok annyira oda az Avon spirálokért. Tényleg nem maszatolódik és nem pereg le, de azért kicsit trükközni kellett vele, mert néha sok festéket vitt fel. Utóbbi probléma kevésbé okozott gondot, ahogy kezdett száradni a festék. Színe szép fekete, az érzékeny szememet nem csípte, nem irritálta. Két rétegben egészen szép pillákat tudtam vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

Fragolina

2022. július 3.

Szeretem, hogy szép hosszú szempillákat csinál és nem dúsít. Akkor használom, amikor ezt a hatást szeretném elérni. Maszatolódást én is tapasztaltam alkalmanként, de amikor tudom, hogy a spirálomnak egész nap tartania kell, nem ehhez nyúlok. Ezért vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 3.

MissScorpio

2022. június 13.

Minimálisan pereg, szépen hosszabbítja és íveli a pillákat, mai, műszempilla hatást eredményezve. Alapból nem könnyezik az érzékeny szemem tőle, bár a nap közepére van egy kis panda-szemem, de ez semmi ahhoz képest, amit más menő spirálok csinálnak velem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Kattty93

2022. június 3.

Dúsít és hosszít is, bár egy rétegben kevés, ha több réteget viszek fel, akkor meg már hétköznapokra nekem egy kicsit sok.
Napközben tartós, nem kenődik vagy pereg szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

Napközben tartós, nem kenődik vagy pereg szét.

spavanilly

-kizárólag hosszabbít, semmit sem dúsított
-nagyon krémes-vizes a festék, ezért könnyen maszatolódik
-felvitelkor kicsit szúr az applikátor
-bumszli tubus

Én nagyon sok AVON terméket használok és szeretek, és őszintén többet vártam ettől a spiráltól.Aki szereti a natúr hatást, annak biztos jó, de én azok közé tartozom, akik csak alkalmanként sminkelnek és nyilván olyan alkalmakra, amikor "látszó" szempillákra van szükség.
Ez a kis "Legendary" semmi drámai hatásra nem képes, igaz-picit hosszított, feketére festi a pillanat. Rétegezni minimális-óvatosban érdemes csak, mert a szempillákat összetapasztja. Nem képez kemény szempillákat és könnyű lemosni.
Évek óta kutatom a Big&Daring méltó utódját. Ez sem lesz az.
Hatásához képest az árát is sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 18.

Pozitívumok:
-szép, telt fekete szín

Negatívumok:
-kizárólag hosszabbít, semmit sem dúsított
-nagyon krémes-vizes a festék, ezért könnyen maszatolódik
-felvitelkor kicsit szúr az applikátor
-bumszli tubus

Évek óta kutatom a Big&Daring méltó utódját. Ez sem lesz az.
Hatásához képest az árát is sokallom.