Avon

Ár:   7599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Micc, Módosítva: 2022. július 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Érezd az energiát a fekete bors, az ibolyalevelek és a cédrusfa friss és vibráló illatjegyeivel!"

Ritka! Avon Life For Him parfüm eladó
Ár: 12 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Határ út), fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit! Foxpost, posta vagy személyes átvétel. (Packeta és Easybox nem játszik!)
Avon Life For Hím Edt
Ár: 14.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mlexa

2019. június 20.

A Páromnak és Édesapámnak is megvettem, mert isteni ez az illat, és mindketten imádták! Utána a Páromon megérezte az egyik munkatársam, és ő is azonnal megrendelte! Nagyon férfias, erős illat, de én ezeket szeretem a Páromon, és szerencsére Ő is magán :D Avonhoz képest abszolút tartós illat! Igen, kicsit valóban drágább, mint amit megszoktunk az avontól, de szerintem eddig ez a legtartósabb, azok közül, amiket vettem a Páromnak. Szóval megéri az árát,mert nem kell fél óránként fújni belőle, így sokáig elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

CsatlosBence

2017. február 26.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz.Valami nagyon különlegesre számítottam Kenzō Takada nevét olvasva,de ahogy megszagoltam,nekem egy korábbi parfüm,a Simply Because ugrott be,valószínűleg a cédrusfa miatt,csak ebbe van egy csipetnyi bors is. Kellemes kis illat,félreértés ne essék,csak nem 6000-ért,mert annyiból már meglepem magam egy kisebb kiszerelésű Bruno Bananival.Az üvege viszont tetszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Lucyll

2017. január 1.

Szerintem isteni! Sajnos a párom nem használ parfümöt, pedig nagyon örülnék neki, ha ezt az illatot érezhetném rajta. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert lány vagyok. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

mcdonald

2016. október 31.

Bors és még több bors. Én kb csak azt érzem ki belőle. Nem rossz parfüm, idővel kicsit változik is. Egyedinek nem mondanám, látatlanban egy kis olcsó Avon illat jut róla eszembe. Ajándéknak elfogadnám, de magamnak ennyi pénzért tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Damayanti

2016. október 8.

Szerintem az Avon valamelyik korábbi saját pasi illatukról koppinthatta, egyből az ugrott be ahogy illatos oldalon megszagoltam, hogy a tipikus Avon hapsi illat..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.