Avon

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelent: 2021

Főbb illatjegyek: frézia, gardénia, fehér pézsma

Ár: 2500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

nbaranek

2021. április 19.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen a termék. Illatos oldal alapján rendeltem, de jobb, mint vártam. Kis citrusos beütéssel indít, de pár percen belül átalakul a bőrömön egy kellemes, friss, vagány illattá, amit nagyon szeretek. :) Van benne egy kis DKNY Woman beütés nekem. Kedvencem lett, bár délutánra már nem érzem magamon, újra kell fújni. Kicsit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

PerfumePippi

2021. április 10.

Hát ez nekem maximális csalódás. Az anyaillat, a fekete egy igazi klasszikus, és én is arra alapoztam, amit itt a többiek írtak, hogy a régi, fehér kiadásra hasonlít, amit én nem ismertem. Az üvege szerintem diszkrét - egy enyhe, elegáns ív is van benne, igazán kézhez simuló. Az illat viszont nem. Egyfelől nagyon gyorsan elillan, szinte végig bőrközeli, és az elején egy erős citrusosság keveredik valami kis fehérvirág jelleggel - viszont totál eldolgozatlanul. Aztán marad egy szúrós, nem-fehér pézsma. Sajnos ahhoz túl szúrós és éles ez a leszáradás, hogy kellemes tisztaságillatnak nevezzem, és az ózonosság légiessége sincs meg benne. Sajnálom, hogy egy egész üveggel rendeltem - 10 millis verzió nem volt. Azt hiszem, egy darabig megmaradok a márka abszolút retró klasszikusainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

Enne

2021. április 10.

Végre megérkezett, tűkön ülve vártam (mondhatni évek óta)! De elszomorodtam, amikor kibontottam. Nem túl kifinomult csomagolásban érkezett, az üveg hátuljára van ragasztva a minta. :/ A kupakja nehezen jár, de ez csak a külcsín, nézzük el. Viszont a belbecs is ezen a vonalon mozog sajnos. Kifújáskor számomra erőteljes, citrusos volt, harsány az én orromnak. 10-15 perccel később már halványan emlékeztetett a régi White Dress-re, de a kifinomultságát nem örökölte az új generáció. Az alap illatösszetevők benne vannak, de azok az apróságok hiányoznak, amik az eredeti kellemes és összetett világát alkották. Olyan érzésem van, mintha állandóan sietnének, hogy "összekavarjanak" valami "újdonságot" a potenciális vevőknek, és ez a sietség egyre inkább a minőség rovására megy. :/ Elsiklanak afelett, hogy hosszú távon örömet okozzanak. Ezt egyébként nem csak avonéknál látom. Az utóbbi években egyre inkább ez a tendencia a fogyasztói piacon, és már nagyon hiányoznak a 2000-es évek, amikor nem volt akkora választék, nem dobtak piacra a gyártók minden hónapban, héten, nap valami újat, de amit megvettünk, annak értéke volt. Annak sokáig örültünk, mert ezek a termékek (legyen az ruha, cipő, kozmetikum, tv, hűtő, bármi...) tartósak voltak és minőségiek. A nyereségorientált gondolkodás teljesen eltereli a figyelmet a lényegről: a vevői elégedettségről. :(
A termék 4-est kap tőlem, valamennyire felidézte a régi emlékeket, bár eléggé fájdalmas módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Marababa

2021. március 23.

Kevés AVON parfümöt vártam annyira, mint ezt, mert a régi Little Pink Dress-t imádtam. Nekem már van egy teljes üveggel. Olyan, mintha egy időkapszulába kerültem volna, nagyon finom, jókedvre derít, azonban nem a régi rózsaszín, sokkal inkább (ahogyan előttem is írták) a régi Little White Dress-re hasonlít az illata. Nagyon fogom szeretni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 23.

spavanilly

2021. március 19.

Végre egy "régi" Classic Avon Illat!
Illatosított oldal alapján ért a kellemes felismerés, hogy a Cég visszatért a 10-15 évvel ezelőtti stílusához ezzel az "újdonsággal".
/Little White Dress-re hasonlít/
Itt még fellelhető az a hagyományos cukorszirup és szúrósságmentes vonal.
A mostani 40-esek közt biztos sikert fog aratni a dejavu érzés miatt.
4 csillag és hála!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Végre egy "régi" Classic Avon Illat!
/Little White Dress-re hasonlít/
Itt még fellelhető az a hagyományos cukorszirup és szúrósságmentes vonal.
A mostani 40-esek közt biztos sikert fog aratni a dejavu érzés miatt.
4 csillag és hála!

vanillacaramella.sweet

2021. március 16.

Nos csak papíron teszteltem, de nagyon kellemes, virágos illat, olyan retro érzéseket kelt bennem, visszarepít több évtizedet. Nem azért,mert régies lenne. Szép virágos illat, làgy, nem tolakodó. Updatelni fogok, ha üvegesen is tudom tesztelni. Valamiért nagyon tetszik, emlékeket ébresztett. Illik hozzá a színe is, szeretem az eddig kihirdetett összetevőit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.