Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: avonbudafok, Módosítva: 2018. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Sugárzik belőle a stílus és elegancia. Az olasz citromolaj lágyan olvad a virágos szívillatba, melyben a ragyogó jázminesszencia, rózsaszirmok harmonikusan teljesednek ki az érzéki szantálfa és selymes pézsma alapjegyein.

Avon Little Black Dress Celebrate
Ár: 2990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

Fanni039

2020. december 16.

Ajándékba kaptam először azóta szinte mindig van itthon, a testápoló változatát is szoktam használni különleges alkalmakkor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Katka0716

2019. október 17.

Nagyon finom illat, szeretem és egész tartós. Aki kedveli a szantálfát, annak ez az illat is tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Barbe

2019. március 27.

Nekem karácsonykor nagyon tetszett az illata és van is belőle, minden citrusos illatot kipróbálok, szantálfa és rózsa illetve jázmin miatt is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.