Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Mintha csak egy szexi parti szettbe bújnál, ez a virágos-orientális illat segít, hogy merészebb éned a felszínre törhessen. Ellenállhatatlan gyümölcsnektár és szofisztikált virágszirmok elegye, melyet a meleg, krémes, fás jegyek és a pézsma tesznek teljessé."

Illatkategória: orientális-gyümölcsös

Fejillat: málna, szilva, citrusok

Szívillat: bolgár rózsa, vörös jázmin, gyöngyvirág

Alapillat: vörös szantálfa, vaníliás ámbra, pézsma

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KisTigris

2021. június 13.

Málnás, édes imádom illat. Bőrömön kb. 2 órát tart, ruhán 4-et. Vettem 5ml-is tölthető parfümös üvegcsét, abban viszem magammal mindenhova és fújom. Itt a meleg, de ez az édes illat nem fejfájdító. A málnát és a vaníliát érzem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 13.

pirospipacsocska

2020. szeptember 27.

Ez is egy jó illat az Avontól.Szeretem a sima Little Black Dress-t is,de nekem mégis inkább ez a befutó.Ez is hasonló karakteres illat szerintem,csak talán nem annyira fűszeres,mint a sima Black Dress.Kellemes,édes,rózsás,málnás.Nőies,elegáns,nem tucat illat szerencsére.Szerintem ez mindenkinek jól állhat.Nekem picit hasonlít a Cloé parfümre.És tartós is,főleg ruhára fújva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

bokorbogi93

2020. július 4.

A sima Little black dress nem a kedvencem, viszont ennek tetszik az illata. Hetkoznapokon munkaba szoktam neha magamra fujni. Szulinapi ajandek volt, magamnak nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Mia0602

2019. július 12.

Hát én ebben semmi szexit vagy merészet nem vélek felfedezni. Fél óra elteltével nagyon minimálisan érzem az illatát. Ez számomra semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

rammy717

2018. június 19.

Egy fokkal jobb, mint a Weekend, de ez sem nyerte el a tetszésem. Számomra kellemetlen, tolakodó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

tamara428

2018. június 5.

Ez a parfüm valójában a Little Red Dress újracsomagolva, amit a májusi katalógusban fel is tüntettek. Egyébként ez a kedvenc illatom az Avontól, évek óta használom. Szerintem viszonylag tartós, Avon kategóriában elégedett vagyok vele. Ahányszor magamra fújom, mindig bókokat kapok az illatomra. Sokáig egyébként azt hittem, hogy a pirosat nem gyártják már, ezért mikor egyszer utoljára, hosszú idő után megjelent LRD-ként, akkor szereztem 2 üveggel. Megnyugtató, hogy ezentúl nem kell vele spórolnom -mert ebben a formában megrendelhetem-, de kiábrándító, hogy az Avonnál nincs jobb ötletük, mint a régi illatokat újracsomagolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.