Avon

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni97, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

"A jázmin virágos aromája és a melegséget árasztó pézsma illata finoman ölel körbe, akárcsak a szerelmed. Táplálja és kíméletesen tisztítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná azt, vitamin komplex-el."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csajszi12

2021. szeptember 20.

Nem igazán tetszik,akciósan vettem,viszont párom olyan szinten utálja az illatát hogy rendesen rosszul van tőle,nekem se tetszett már első perctől,viszont postán rendeltük így nem tudtuk milyen lesz.kétszer használtam,azóta se

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

lZsuzsi

2020. november 13.

Meg nyaron, akciosan jutottam hozza. Eleg jo illata van. Fel literes valtozatot kaptam, most, november kozepere fogyott csak el. Mivel ekkora kiszerelesu, igy elegge ellaposodott a tusolas elmenye hasznalat vegere, legkozelebb tuti nem esek ilyen hibaba. Boromet eszrevettem hogy az avon tusfurdok szaritjak, rendeltem meg 2 masikat, persze elhasznalom oket, de tobbet nem hiszem hogy beruhazok rajuk. Akar milyen kenceficet raktam magamra tusolas utan, legyen az olaj vagy barmi, masnap reggelre ugy beszivta a borom mintha nyoma se lett volna barmilyen hidratalasnak. Tenyleg nem akarom lehuzni, de mivel szaritott ezert csak 3csillaggal szolgalhatok fele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Bellana

2020. szeptember 30.

Nem vagyok annyira oda az avonos tusfürdőkért, de neki nagyon kellemes illata van, viszont utána mindenképp hidratálni kell a bőrt, mert picit szárította nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Rita0126

2020. szeptember 10.

Illata szuper, tartós is rajtam, viszont szárít. Mondjuk ez kb az összes Avon tusfürdőről elmondható 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.