Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibeva, Módosítva: 2018. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Tartós és merész illat, igazi luxus hozzávalókkal. A fejillatban a szerencsebambusz, a jólét és szerencse jelképe adja az üdítően zöld aromát, amely áthatja, s vibrálóvá varázsolja az egész illatot. Ezt a grenadai szerecsendió követi a szívillatban, amelynek fényűző melegségét a különleges ámbra és borostyán erőteljes alapja teszi ellenállhatatlanná."

Avon Luck Limitless for Him parfüm eladó
Ár: 3000 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Leírásban , Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Barbe

2019. március 27.

Nagyon finom illat, ahogy megjelent azonnal megvettem, tökéletes kellemes pont nyárra való!
Méltó folytatása a sorozatnak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Méltó folytatása a sorozatnak!

ERRIIIKKKK

2019. február 15.

Csalódtam, a Premiere Luxe Oudtól felbuzdulva belevetettem magam a katalógus illataiba, s többek közt őt is vakon megvettem. De messze menőkig nem az amit elképzeltem. Vagyis… nem érzek semmit… a kifújást követően megcsap egy kellemetlen illat és hol volt, hol nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

SAttila

2019. január 19.

Elsőre nem tűnik rossznak, de ezzen az áron vannak házon belül jobb minőségű, illatú, tartósabb termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.