Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nolee, Módosítva: 2014. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Luxe alapozó ecset elegáns kivitelben.

• Hossza: 17,5 cm
  • Szintetikus sörtékkel

Avon Luxe Alapozóecset/alapozó ecset
Ár: 950 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, újszerű (tisztítva, fertőtlenítve), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Dea

2018. augusztus 26.

Update: Alapozáson kívül minden másra jó ez az ecset, és ezért imádom,mert nagyon multifunkciós :) Általában satírozásra haszmálom, highlighterhez, pirosítóhoz, szemsmink halványításhoz :) Samponnal mosva nagyon szép,és puha marad :)

Én púderezni szoktam vele arra, nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Én púderezni szoktam vele arra, nagyon bevált :)

LengyelB

2017. szeptember 2.

Habár alapozó ecset, én púder felvitelére használtam. Nagyon szép hatást lehet vele elérni. Az ecset szálai jó minőségűek, nyele viszont csúnyán kopik, sajnos emiatt pár tisztítás után kénytelen voltam megválni tőle. Napi használatra éppen ezért alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Sindy6

2016. szeptember 9.

Én nem szeretem, és a mai nap észrevettem, hogy bár alig használom, mégis lekopott róla az arany bevonat....

Inkább 1 csillag. ...... borzadály

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Inkább 1 csillag. ...... borzadály

szanika

2016. május 13.

Ajándékba kaptam, első alapozóecsetem- így nincs viszonyítási alapom. Én szeretem. Szépen felviszi az alapozót, bár többször átmegyek vele (így a csíkozás is elkerülhető).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Linuxo

2016. március 31.

Alapozásra totálisan alkalmatlan számomra, mert nagyon csíkoz, kézzel szebben eltudom dolgozni a termékeket. Végül a préselt arcpírosítóimat tudom szépen felvinni vele. A nyele csúnyán megkopott a használat során. Ez eléggé levon számomra az esztétikai értékéből.
Átverve érzem magam az Avon részéről, hogy végül 1700 forintot adtam ki egy ecsetért, amit nem tudok rendeltetésének megfelelően alapozásra felhasználni, és alig egy év alatt olyan ocsmány módon kopott meg a nyele, hogy csak itthon merem elővenni, utazásnál biztosan nem vinném magammal, hogy mások előtt égjek vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

liptakzsofi

2016. február 25.

Borzasztó.. alapozásra lehetetlenség használni, nem elég tömött, csak csíkoz.. 2 csillag, mert pirosító ecsetnek annál inkább beválik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

Black Fairy

2016. február 9.

Nekem ez nem igazán vált be...
Szúr, nem lehet teljesen egyenletesen eloszlatni vele a termékeket, és a felvett termék mennyiség sem kielégítő...vagyis...alig vesz fel terméket, és nem eltunik a sortek között, hanem fel se veszi a kézfejemről....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Nekem ez nem igazán vált be...

pmarcsi

2015. december 26.

Ud.: Hónapok óta használom, ezidő alatt rengeteg alkalommal mostam már. Egyáltalán nem hullajtja a szőrét, így megkapja az 5. csillagot is.

Szerintem jó kis ecset. Bár én pirosításhoz használom (ezért is rendeltem meg), de erre a célra tökéletes. Még elég friss szerzemény, ezért egyelőre csak 4*-ot kap. Ha nem hullajtja a későbbiekben a szőrét, akkor megkapja majd az ötödik csillagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

pleniki

2015. július 13.

Bár valójában alapozóecset, de én pirosításra használom. És arra IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Bár valójában alapozóecset, de én pirosításra használom. És arra IMÁDOM!!!

scbellie

2015. június 9.

Én nagyon szeretem, igaz nem alapozáshoz hanem pirosításhoz használom. Nem csalódtam mert alapból erre a célra vettem meg. A pirosítót szépen egyenletesen felviszi eddig még egy szál sem hullot ki pedig nem egyszer mostam. Immádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.