Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, Módosítva: 2015. november 11.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Gazdag és krémes szempillaspirál B5- és E-vitaminnal, valamint keratinnal. Dúsítja és erősíti a szempillákat.

2 árnyalatban kapható

nnagy822

2017. január 21.

A gél része nagyon szuper, úgy láttam,hogy szépen dúsította a pilláim, a spirál is bevált, jó hosszú lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Dominika28

2016. október 30.

Nagyon szépen dúsította és erősítette a szempiláimat és úgy vettem észre ,hogy nagyobbak is lettek tőle! :) A szempillaspirálja is nagyon jó. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Izabel

2016. szeptember 1.

A LUXE-kiadás előtt is volt ilyen szempillaspriálja az AVON-nak azt is szerettük Anyukámmal és ez is bevált! Jó minőségű, könnyű használni és az eredmény is abszolút kielégítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

highlightislife

2016. szeptember 1.

szempillaspirál részét az alsó pillasoroknál használom. Fölül nekem semmit nem ér, csak minimális színt ad. a gél része pedig semmi extra, különbséget nem észleltem a pilláimnál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

LFanni0223

2016. június 15.

Nagy hatast nem lehet elerni vele, nem dusit, csak picit sotetit a pillakon.
Az apolo resze pedig semmit nem csinalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Nagy hatast nem lehet elerni vele, nem dusit, csak picit sotetit a pillakon.
Az apolo resze pedig semmit nem csinalt.

Monica6

2016. január 27.

Csak alsó pillákra használom, és oda is nagyon óvatosan nehogy kibökje a szemem olyan éles. Nagyon szeretem a gumis spirálokat, jobban is mint a simát de ez olyan szúrós. A szérumról nem tudok semmit mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

NovErke

2016. január 3.

A keféje semmit sem csinált a szempilláimmal, csak kicsit feketébbek lettek. Azért adok neki 3-ast, mert a szérum része lehet, hogy jó, de arról nem tudok nyilatkozni. Csak egyszer próbáltam ki, szerencsére nem rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Nolee

2015. december 29.

Nekem nagyon nem tudott mit kezdeni a szempilláimmal. Hiába göndörítettem előtte be őket, hamar kiegyenesedtek, de amíg göndörek voltak addig se lettek se hosszabbak, se dúsabbak, maximum feketébbek meg csomósabbak... A szérumot használgatom, azzal eddig elégedett vagyok, de a spirál miatt vettem meg, ezért kettes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Adri95

2015. december 14.

Szempillasprilálja nagyon jóó :) nekem Hosszít,dúsít :)
sajnos a szérumról meg még nem tudok nyilatkozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Szempillasprilálja nagyon jóó :) nekem Hosszít,dúsít :)
sajnos a szérumról meg még nem tudok nyilatkozni :)