Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Avon.hu-n 2399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Avon.hu, 2399 Ft

A könnyű állagú sminkalap előkészíti a bőröd a smink további lépéseire, egyúttal segít tartósabbá tenni a sminket. Segít bársonyosan simává, hidratálttá és hibátlan külsejűvé tenni a bőröd.

Ár: 2399 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

bibike2000

2020. április 15.

Szeretem a Luxe termékeket, teljesen jók. Extratartós, nem ragadós. Megéri az árát. Szem alatt szárít, oda nem érdemes kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Viki9727

2018. január 3.

Amikor nagyon tartós sminkre vágyom ( pl.: buliba) akkor szoktam használni. Nem ragacsos, szép rajta az alapozó és sokkal tartósabb is. Mattító hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

katuc77

2017. március 21.

Ez az első Avon Lux termékem. Kb. két hete használom, minden reggel ezt az alapot kenem fel a sminkem alá, és nagyon elégedett vagyok vele. Mattításra ugyan nincsen szükségem, tehát ezt a képességét nem is nagyon tudom véleményezni. Minden reggel a szokásos arctisztítás után szemkörnyék ápolót, tonikot és hidratálót használok. Erre jön a sminkalap. Látom, hogy elég régiek a korábbi vélemények, nem tudom, hogy változtattak-e valamit a formulán azóta, de én nem tapasztaltam, hogy hernyósodna az arcomon. Nagyon puha és sima lesz az arcom a használata után. Kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni, és gyorsan be is szívódik, nem kell hosszú perceket várni az alapozás előtt. Úgy vettem észre, hogy tartósabb is tőle az alapozóm. Többféle alapozót, vagy éppen BB krémet használok attól függően, hogy éppen milyen a hangulatom, vagy mire van szükségem aznap reggel. De úgy vettem észre, hogy mindegyik termékkel jóban van ez az alap. Nem bántam meg, hogy megvásároltam, és ha hosszú távon sem változik a véleményem negatív irányba, biztos, hogy újból meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Simonee

2015. szeptember 14.

Az olcsóbb primerek közül ez a legjobb szerintem. Érdemes alá kevés hidratálót használni, mert önmagában is hidratál kicsit, és szép selymessé teszi az arcbőrt. Valóban tartósabbá teszi az alapozót, és mattít is, emiatt nem használok púdert mellé. Jól el kell dolgozni, hogy ne "kukacosodjon", és várni 1-2 percet az alapozó felvitelével. Szem alá nem ajánlom, mert azt a területet borzasztóan kiszárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Jolles

2015. július 30.

Szerettem volna, mert nagyon jól működött alapként, viszont kiragyásodtam tőle egy használat után, úgyhogy visszaküldtem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

reka196911

2015. június 27.

Én is nagyon vártam, hogy kézhez kapjam. Mattít, puha lesz tőle a bőröm, kijavítja a hibákat, de viszont nekem is ugyanaz a problémám, hogy ha picivel több kerül az arcomra, akkor darabokban jön le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Cherryeszti

2015. június 8.

múlt héten meg is érkezett hozzám, nagyon váram már, mert mióta elfogyott a paese gél állagú mattító primerem nem használtam semmit z alapozó alatt.
Hát, vegyesek az érzéseim iránta. Eléggé zsíros a bőröm a T zónában és nem rossz a fényességre, de nem is ez a legjobb... Az állaga miatt féltem, hogy nem segít a zsírosságon, mert ez egy nagyon könnyű, nem géles és nem is szilikonos alap. A tartósságával végül nem lett komolyabb gond a nagy meleg ellenére sem, bár azért nem ez a legjobb, amit valaha használtam...
DE!
Nem értem mi a gond, de mikor felkenem mennyiségtől függetlenül hernyósodik az arcon... Tettem már fel nagyon keveset és többet is, minden alkalommal a felkenés pár másodpercében azonnal válik le kis hernyókban az arcról... Alapozóval összedolgozva elmúlik ez a dolog, de rém bosszantó és csúnya.
Szóval erősen közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

DE!
Szóval erősen közepes termék.