Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AnnaWatson, Módosítva: 2017. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egy szép csipkeruha minden alkalomra tökéletes választás lehet akárhova is megyünk a nyáron, ez a trend ihlette az új AVON Magic Effects körömlakkokat, melyek háromdimenziós csipkés hatást kölcsönöznek körmeinket. Használhatjuk önmagában, vagy akár kedvenc lakkunkkal ötvözve, fedőlakként.

5 árnyalatban kapható

reirasama

2018. július 24.

A sok negatív vélemény mellett nekem annyira nem rossz ezzel a körömlakkal a tapasztalatom. Én szeretem, könnyen tudok vele bánni, vagy legalábbis nem nehezebb mint a többi csillámos körömlakkommal. A leszedése valóban nehézkes, sőt, egy átok, de eddig nem találkoztam olyan csillámos körömlakkal, amit könnyen le lehetne szedni. Újra biztos nem veszem, de el fogom használni, mert amúgy nem annyira borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Fabi95

2017. május 8.

Átverés a katalógusos képhez képest...katasztrófa minden téren!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Átverés a katalógusos képhez képest...katasztrófa minden téren!

vicuskat

2017. április 7.

Csatlakozom az előző véleményekhez. Szörnyű! A katalógusképeket meg sem közelíti. Egyértelmű pénzkidobás. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 7.

egiagi23

2017. január 3.

Hát.... Nem is tudom, hogy fogalmazzak... BORZASZTÓ. Senkinek nem ajánlom, hogy megvegye. A felvitel után a hatás az undorító kategóriát súrolja. Az eltávolítása nehézkes. és egy idő után nehezen lehet az üvegből kiszedni a "csipke" részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

sterlingsilver

2016. augusztus 18.

Tényleg elég nehéz vele bánni, én is tapasztalom. Én a Lovely Lace és Delicate Pink árnyalatokat rendeltem meg. Ügyeskedni kell vele. Szivaccsal is próbálkoztam, egyelőre még nem sikerült, csak sima ecseteléssel sikerült valahogy felvinni. Amúgy nagyon tetszik. Apukám meg is jegyezte rögtön, hogy lespricceltem festékkel a körmöm? :D

Jelentés: Egyik körmömről megpróbáltam leszedni. Hát... hogy is mondjam, kacifántos, de nagyon. Pedig van alatta alaplakk is, hogy könnyebb legyen, de még így is baromi nehéz leszedni a kis glittereket. Szóval marad a 3 csillag.

Következő jelentés: Baromi nehéz leszedni. Ilyet még nem tapasztaltam. Sok csillogós körömlakkom volt már, de ilyennel még nem találkoztam. A 10 körmömről leszedni nem éppen 5 perc. Nem az idővel vagyok bajban, hanem az, hogy súrolni kell szinte a körmöm acetonmentes lemosóval, mint őrült.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Natika86

2016. június 20.

Nehéz vele bánni , 2 réteg kell, hogy valahogy kinézzen, de még úgy sem...
Küzdeni kell , hogy a nagyobb darabok a körmön maradjanak festés közben, darabos lesz és kiállnak a felületről ezek a formák. Nem hozza a várt hatást.
Pozitívum: gyorsan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Nehéz vele bánni , 2 réteg kell, hogy valahogy kinézzen, de még úgy sem...
Pozitívum: gyorsan szárad.

Lindsay24

2016. június 5.

Ajándékba kaptam, szerencsére, mert elég mérges lennék, ha pénzt adtam volna érte. Egy rétegben kenve egy nulla, körmönként egy-két hatszög marad a körmön, aminek olyan a hatása, mintha lepattogzott volna az előző lakk. Ha "pöttyöző" technikával próbálok minél több kis hatszöget feltenni, akkor pedig olyan egyenetlen felületű lesz, hogy a világ legjobb fedőlakkja sem képes kisimítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

ariadne

2016. május 12.

Ajándékba kaptam és hogy örültem neki! Alig vártam, hogy kipróbáljam, mert bár nem vagyok egy körömlakkos típus, de a színtelen vagy az áttetsző színű lakkokkal gyakran szépítem magam. No, gondoltam most aztán belehúzok és valami új csodát villantok! Kilakkoztam mind a tíz körmöm, ha húsz lett volna a kezeimen, talán mind a hússzal ezt tettem volna nagy örömömben! Egy réteggel nem tetszett, mert nem találtam a csipkéket, ráhúztam a következő sort is, de a csipkék most is húzódzkodtak előjönni, ráadásul úgy tűnt, mintha az egymásra festett, ragadt pöttyöktől, csupa hepehupás lett volna a körmöm. Na, hazajött férjecske, mindjárt kiszagolta,hogy itt volt valami alkotás, mondta is, hogy mutassam! Szereti, ha szépek a körmeim, de a tekintete és az önkéntelen sóhajtás, ami elszállt, mindent elárult. Hiába no! Ami nem szép, az nem szép, nem kéne erőltetni! Le is mostam gyorsan, visszafestettem az áttetsző, fényes rózsaszínt és a gyűrűsujjam körmére húztam ebből a csodából egy sort, mert így elég tűrhető, sőt így még tetszik is, mert feldobja az amúgy csak fényes körmeim egyhangúságát. Kicsit bohókás, mert olyan, mintha pici ecsetekkel színesre pöttyöztem volna a körmöm. Színes pólókkal, kizárólag gyűrűsujjra, színtelen vagy áttetsző lakkra én fogom használni. Aki ennél többet akar, netalán többet tud belőle kihozni, azon én nagyon fogok csodálkozni, de ha lesz ilyen, ossza meg az ötleteit velünk is. Csak azért adok két csillagot, mert valamire azért használható és mert "ajándék lónak ne nézd a fogát!".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

kukumaluthch

2016. január 4.

Régóta nézegettem a katalógusban, de az ára miatt sose vettem meg és milyen jól tettem. Ajándékba kaptam két árnyalatot is (Delicate Pink és Pretty Pastels). Szomorúan tapasztaltam, hogy a tartós astor körömlakkra festve már második nap, de harmadik nap már biztos lepattog majdnem a fele (pedig amúgy szépen bírja egy hétig vagy tovább - teszteltem is: úgy hogy csak a gyűrűs ujjam körmeit festettem le a csipkehatású lakkal: harmadik nap már a fele nem volt meg). Ráadásul a felvitele sem egyszerű, nem lehet szépen egyenletesen eloszlatni, ha meg picit taktikázva próbálja az ember felvinni, akkor itt-ott nagyobb "csomók" maradnak, és nálam még az alap-színes lakkot is felszedte (amit nem értek hogyan). Plusz hátrány még hogy nekem a körömlakklemosóval is nehézkes volt az a kevés eltávolítása (ha rajta hagytam a pamacsot pár másodpercig, azután már lejött).
Én nagyon nem ajánlom senkinek, amennyire szép és drága, ahhoz képest nyugodtan vehet az ember egy olcsóbb csillámos körömlakkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Vargane92

2015. november 6.

Egyszer vettem magamnak de egy nagy 0 alig lehet vele bánni és nagyon hamar le is kopik darabokba!:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.