Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Opálfényű apró díszeket tartalmazó fedőlakk az extra ragyogásért. Használd fedőlakként a kilakkozott körmeiden.

Fabi95

2017. május 8.

Nagyon nehezen tudom használni, nem szeretdk vele dolgozni, sok vele a macera és nem lehet tőle megszabadulni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

bandita

2015. október 7.

Az ehhez hasonló fedőlakkokat én kétféleképpen tudom jól használni. Amikor nagyon ráérek, akkor papírcetlire kimatyizott cseppből vékony ecsetkével pecázok és úgy ültetem a körmökre. Amikor jó brutális finisre vágyom, hogy beleszédüljön szívem-lelkem, akkor egy meghatározó csontszáraz alaplakk fölé mosogatószivacs darabkára kenem a lakkot és két-három rétegben felpamacsolom.

A véleményem ennek jegyében a következő.

Egy rétegben, saját ecsetével diszkrét, kissé hétköznapi látvány, egészen addig, míg napfény nem éri! Akkor annyira szép, hogy minden egyes szilánkocskához szerelmes verset lehetne írni, és külön imádni a pelyheket, de a telhetetlen méhecskéknek inkább a mosogatószivaccsal való felhordást javaslom. Ezzel a csellel megszabadulhatunk a taknyos, bőséges szekrétumszerű bázistól, és a körmökre felvitt két réteg annyira szép, hogy arra szinte nincsenek szavak.

A szivárvány minden színét felvonultatja, és az ember elfelejt szétnézni tőle a zebra előtt, megszűnik a piros lámpa fogalma, és a bolti kasszánál sem számolja a visszajárót! :D

A pelyhek valóban kiállnak egy kissé, de elődjéhez, az Opál-fedőlakkhoz képest sokkal könnyebben kezelhető módon.
Érdemes a felületre egy bő réteg matt lakkot kenni, majd száradást követően egy réteg gélhatású fedőlakkot-így dimenziót nyer a manikűrünk, és szem nem marad szárazon.

Cirka egy ezresért, mi, ha nem öt csillag?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 7.

A véleményem ennek jegyében a következő.

Cirka egy ezresért, mi, ha nem öt csillag?

Rony

2015. június 30.

Szerintem elég nehéz használni, sokat kell vele szórakozni, hogy egyáltalán felkerüljön valami kis lapocska a körmökre.
Engem a jégfóliára emlékeztet.
Szép, szép, de macerás, kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Engem a jégfóliára emlékeztet.
Szép, szép, de macerás, kicsit többet vártam.

silver

2015. június 4.

Az az érzésem így swatchokat elnézegetve, hogy ez a lakk egy az egyben az Avon korábbi opálos fedőlakkjának ( http://kremmania.hu/kremek/avon-opal-fedolakk ) reinkarnációja, bár az nekem nincs meg, de képek alapján eléggé ugyanolyan a két lakk. Valamint kiköpött Catrice - Glitterazzi (már kivonták), csak azt nem lehetett normálisan felvinni, mert túl nagyok voltak ezek a kis irizáló lemezkék/hártyák/minek nevezzem a lakkban. No meg még biztos van még nyolcszázmillió márkájú lakk, amiben ugyanezek a kis izék vannak.
A lényeg hogy nagyon megörültem ennek az Avon lakknak, mert ennek a kisebb méretű részecskéit viszonylag jól el lehet oszlatni a körmön, hogy mindenhova jusson. Kicsit takonyszerű állaga van neki, ez kétségtelen, meg rettentő szaga, de hát no. Szerintem sötét kék/bordó/barna alapra felkenve a legszebb. Fedőlakkot érdemes kenni rá, mert a lemezkék széle szeret kiállni a köröm síkjából. Csodaszer? Nem. Kell? Kell. Nagyon. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.